3rd feb.

son sözlerim üzücü şeyler kalmasın diye kötü geçirdiğim günlerin ertesinde mutlaka gelip bir şeyler karalıyorum…

daha iyi bugün, daha sakin, biraz üzgün ama daha umutlu. hala kendime inanamıyorum ona gidip seni rüyamda ağlarken görüyorum umarım iyisin dediğim için, hepten delirdiğimi düşündü kesin. ben de böyle bir şey yapmazdım, hiçbir zaman rüyalarımdan çıkarımlar yapıp hayata şekil atmaya çalışmazdım ama tuhaflık o ya, ben ocak ayı başladığından beri, onu sürekli ağlarken görüyorum. bir değil iki değil üç hatta dört. belki uyumak için yardım aldığım imovane’ın etkisidir bilinçaltı diyeceğim ama bilinçaltı olsa bilinçaltı rüyalarını bilirim, saçma sapandır konudan konuya atlar, astral olsa ben zaten istediğimde ingiltere’de bana gülen beni seven hali ile vakit geçiriyorum. bir de kısa süre önce kendime biri rüyamda bana ulaşsın ben de gerçek hayatta ona koşayım demiştim ve bu kişi kim olsa bu yaptığımı yapacaktım. ama konu o olunca keşke hiç yapmasaydım diyorum. ağlıyorsa bile bu dünyada onu en çok üzenlerden biri olarak ben, en son teselli bulacağı insanım.

off katiline koşarak gider mi bir insan? yine tüm nefretinden nasibimi aldım…

ahh imovane, rüyalarımı karıştırıp bloke ettirdin değil mi beni?

aslında normalde bloke etmesi koymaz yani bir milyonuncu edişi, alıştım artık okundu mesajı olarak sayıyorum bloke edildiğim anı ama galatasaray da yenemeyince beraber bünyemde ölüm vuruşu etkisi yarattı. baya ağladım. neyse, dün öyleydi, bugün galatasaray için daha üzgünüm, o zaten 4 yıldır hayatımda degil bizimle ilgili değişen bir durum yok ama gitti şampiyonluğumuz ben asıl ona yanarım.

galatasaray futboldan fazlası benim için, gol anındaki sevincim zor zamanlarımda yediğim librium+nörodol+largaçtil iğnesinin verdiği mutluluğu veriyor. hatta bu iğnenin bu hissi vermesi için önce saatlerce uyumanız gerekiyor ama galatasaray maçında böyle bir şey yok, gol olduğu an tüm sevinç duyularım olduğu yerde zıplamaya başlıyor. mutluluk patlaması yaşıyorum.

bugün kiliseye erkenden gidip kaldım yerden devam ettim. saat 2 ama çok uykum var sabah 5’te kalktığım için.

ben en iyisi yatıp uyuyayım…

yarın hayata kaldığım yerden devam ederim. yarın yeniden başlarım. çünkü allah yeniden başlayanların yar ve yardımcısıdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.