landslide.

bazı şarkılar alıp çok uzaklara götürüp sonra bloğa getiriyor. bugünlerde iyice çenem düştü kendim de farkındayım ama okundukça daha da çok yazası geliyor insanın. etkileşim manyağıyız sanırım hepimiz.

sabah çok erken uyanmıştım, öğlene doğru kötüleşince yine uykuya daldım. öyle güzel uyumuşum ki meleklerle uyudum sanki (işte buna kutsal ruh diyorum ben) nasıl mutlu kalktım anlatamam. sanki cennetin huzurunu almış hayata getirmiş gibiydim. nedensiz mutluluk, vücudun her köşesini kaplayan tarif edilmez huzur. bilmeyen birine anlatması çok zor bir duygu. sadece şunu söyleyebilirim, yanlış olduğunu düşündüğünüz için katolik kilisesinin hiçbir gücü olmadığını düşünüyorsunuz ama yanılıyorsunuz. bunu her iki dini de yeterince tecrübe etmiş biri olarak yazıyorum, kesinlikle var. bir güç var, sizinle olduğunu düşündüğünüz bir gücün onlarla da olduğuna emin olun.

birkaç gün önce bir rüya görmüştüm buraya yazmıştım. rüyaları ilk gördüğümde sadece yazarım. gün geçtikçe üzerinde düşünmeye başlarım. ama yine de bundan bir çıkarım yapmak istemiyorum, çünkü en son yaptığım çıkış çok fena elimde patladı. ama bugün beirut – landslide şarkısı çalmaya başlayınca yine onu hatırladım. bu tür gruplara bayılırdı herhalde o yüzden aklıma direk o geldi.

“zamanı geldiğinde sen sevgiye gideceksin, sevgi de sana gelecek”

bu şarkı da çalınca, acaba dedim, birgün tüm cesaretimi toplayıp gider miyim, ne yapabilir ki en kötü, kovar sadece. bir kez daha görmeye değmez miydi? sevginin bana gelmesine gerek yok, ben sevgiye bir kez daha gitsem mutlu olmaz mıyım?

olurum. utanmam ve usanmam ben sevmekten. 4 yıl olacak nisan ayında. 4 yıldır bir kere bile görmedim. nasıl olurdu acaba.

yazarken bile heyecanlandım. sevmek ne kadar güzel bir şey. acıtsa bile ne kadar güzel.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.