childheart.

çok çocuk kalpli bir gün geçiriyorum, öyleki kapak fotoğrafımı bile sanki noelmiş gibi heyecana kapılıp değiştirdim. bugün gün içinde kafamı yastığa koyup uyumadığım ilk gün. fena hissetmiyorum. bu sabah erkenden hazırlanıp kiliseye gittim. günde en az 2-3 saat çalışma sözü vermiştim. ilk 2 saat çok iyi başladım ama bir süre sonra rebecca’ya nerdeyse nolur diyalog kurmayalım, şu an ben aslında uyuyorum diyecek kadar yorgun hissediyordum. ilk iş olarak kilisenin tüm kitaplarını yeniden numaralandırıp raflayacağım. dışarıdan kolay gibi görünüyordu ama işin içine girince hiç de öyle olmadığını anladım. bu hızla devam edersen 2 yılda felan tamamlarım o kadar söyleyeyim.

iyi oldu ama gönüllü de olsa işe başlamak. bu sayede kanada’ya olası tatilimiz için motivasyon kazandım. kuzey ışıkları alarmı takip ediyorum şu an, birkaç gün içinde 3-4 saat kuzeye sürebiliriz. oldum olası michigan’dan daha soğuk yerler var mı merak ederim ben zaten, bunun gönüllü de olsa çalışmam ile hiç ilgisi yok hehe. çalışırken aşırı derecede eve gelip playstation oynayasım da geldi. bir de oyuncak ayı alasım var. eşim alsın istediğimden bu isteği bastırmaya çalışıyorum şu an.

aslında rebecca’nın bir dini lider olarak hayatıma ışık tutması gerekiyor ama benim katolik kilisesi ile olan 4-5 yıllık serüvenimdeki pratikler ona çok büyülü geliyor anladığım kadarıyla. bana childheart diye seslenmeye başladı. her dediğinde çok mutlu hissediyorum. bugün kanada’ya gideceğimi duyunca ben de çocuk kalpli’nin bize sağ sağlam dönmesi için dua ederim burada dedi.

(canım sen niye böyle iddialı laflar ediyorsun ki şimdi) ulan var ya böyle düşünmeden ağzınızdan çıkıyor şu cümleler hiç düşünmüyorsunuz karşımdaki kişi ne hisseder ne yapar bana gereğimden fazla değer vermeye mi başlar maksat şirinlik hoşluk olsun. hrrr. bu seferlik duymamazlıktan gelmeyi tercih ediyorum.

ama “çocuk kalpliler (onu bekleyenlerine) her zaman geri dönerler” diyorum.

sonra bir saniye diyorum içimden. ben bu söylediğimi çok sevdim. bunu mutlaka günlüğüme not alayım.

bunu da böylelikle not aldık.

bu arada bir şey olmaz diye düşünüyordum ama dün sabaha kadar bilinçaltı rüyaları görünce tüm psişik güçlerim kayboldu gibi hissediyorum bugün. bu konu hakkında yeni gelen soru ve yorumlarla ilgili bir yazı daha yazacağım yarın bu saatlerde ama neyiniz varsa allah aşkına bir kerede sorun, yarın da bu yazıyı yazıp tüm kötü enerjiyi de çektikten sonra ben de kendi güçlerimi bir an önce geri kazanayım.

sevgilerle,

çocuk kalpli.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.