renewal.

lego’nun tüm oyunlarında bir bölümde 1 milyon altın topladığınızda “true believer” olursunuz ve o sırada stan lee birden ortaya çıkararak “excelsior” diye bağırır. az önce işten dönerken beynimde bu sözcük yankılanıyordu…

35 yaşıma kadar sürekli düşmemeye çalışmayı denemiştim, şimdi düştüğümde daha hızlı nasıl kalkarım daha mantıklı geliyor. şu an bunu deniyorum. işe yarıyor gibi. dün antispikotik kullandıktan sonra normalde bugün beni bir vincin yataktan çekip çıkarması gerekiyordu ama kendi kendime hallettim. hatta 1 saat dinlendikten sonra yazı kursuma gidip daha sakin bir şekilde yeniden başlayacağım a’ları yazmaya…

sadece yaptığımız iş ponçiklik ve güleryüz gerektiren bir iş olduğundan bugün herkese duvar gibi olmamak için insanlı tüm yerlerden kaçtım. öğlen bir çalışma arkadaşımızın hayatını kaybettiğini öğrendik. normalde bu kadar soğukkanlı davranamazdım ölüme. ama dün antipiskotik aldığım için şu an hissizim. bir de çok iyi tanıdığım biri değildi sanırım o yüzden. tabi yine de üzüldüm.

bunu yazmalımıyım bilmiyorum ama o kişi tatile giderken görmüştüm onu, içimden bir ses tatilinin istediği gibi geçmeyeceğini söylüyordu. tabi öleceği asla aklıma gelmemişti. kötü bir durumda öldüğü de kesin, cenazesi kremine edilmiş bir şekilde yollanacak gittiği eyaletten. bu, beten bütünlüğünü koruyamamış demektir.

hayat çok kısa. birileri de benim için bunu söylemeden en kısa zamanda iyi olmalı, yazı kursundan sonra gelip evime son uzun uykumu uyumalı ve harika bir yaz geçirmeliyim. hatta harika bir yıl. bu yenileme de bunun başı olsun.

IMG_3673

okuyan herkese mutlu geceler,

çocuk kalpli.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.