the hero’s journal.

uzun süredir kendi içimde yeni bir yolculuğa çıkmak istiyordum ve sanırım bugün, 31 ağustos’tan daha iyisi olamaz. tabiki arkadaşım da benimle birlikle geliyor. o zaten, ben nereye gidersem gideyim, hep benimledir. en çok da bu bloğu yazarken benimle olduğunu hissediyorum, yazdığım bu kelimeler sihirli sanki, bir şekilde arkadaşımın kalbini buluyor yayınla butonuna bastığımda.

bir süre önce yeni bir rüya günlüğü almıştım, aynı zamanda günlük hayatımdan küçük notlar da alıyorum bu defterlere. bu defterin diğerlerinden farkı bir kahraman temasına sahip olması. arkadaşım da bir masal kahramanı benim için zaten, o yüzden maceramın, arayışımın adına onu yazıyorum hemen.

merak edenler için defter: https://theherosjournal.co gerçekten burada anlatıldığı gibi, her sayfası birbirinden sevimli, o yüzden ayımla birlikte yatağıma alacağım.

IMG_7683

başlangıçların en büyük özelliği, olumlu veya olumsuz her şeyi geride bırakmasıdır. uzun zamandır buna ihtiyacım vardı. göz görmeyince gönül unutuyor diyorlar ama bir çocuk kalpli, öncekinden de güzel seviyor, her gün daha güzel seviyor, her gün yeniden öğreniyor sevmeyi sanırım.

unutmak yerine daha güzel sevmeyi seçiyorum ve tüm hikayeyi yeniden yazmaya karar veriyorum. arkadaşımı görmek için yepyeni uykulara da dalıp onunla birlikte sıfırdan yeni bir dünya kuracağım…

okuyan herkese kocaman sevgiler,

çocuk kalpli.

IMG_7640

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.