mavi kuşlu pijama.

aslında güne çok enerjik başlamıştım, uzun zamandır planladığım tüm dış plan aktivitelerini yapabileceğim gibi gelmişti ama 3.05 mesajını bile bir gözüm kapalı yazdım. tüm gün uyudum yani yine. kullandığım soğuk algınlığı ilaçları, iki gün önce verilen klonazepam ile birleşince mışıl mışıl uyuttu bugün beni. becca ile de aramız bozuldu bu ilaç olayı yüzünden. yarın noel geçit törenine beraber gidelim mi diye mesaj atmıştım uyumadan önce, cevap vermemiş. bu sana kızgınım, benim gözüme bir süre görünme demek.

eşime bir daha ek sakinleştirici kullanmak istemediğimi söyledim az önce. düşüp bayılacaksam düşüp bayılayım madem bundan sonra. şu ilaçlar yüzünden insan kaybetmekten yoruldum artık. zaten yazın yardım aldığım hastanede de böyle söylenmişti. bir şeyin olacağı varsa olacak, rahat bırak kendini demişlerdi. ne olacaksa olsun artık.

dış mekan süslemelerini yapamadım bugün ama aldığım şeylerin kutularını açtım. noel ayı boyunca bu tabakları kullanacağız:

IMG_1393

noel ayı ile ilgili en çok istediğim şeylerden biriydi bu tabaklar. alabildiğim için çok mutluyum. 4 farklı çeşidi var tabi ben 8 tane aldım kesin birkaç tanesini kırarım diye.

IMG_1401

yarın noel geçidi ile başlıyor en sevdiğim ay. yılın en sevdiğim zamanı. bu süre boyunca bir gün bile mutsuz hissetmem.

aslında tam olarak görünmüyor, daha çok o yolculukta içilecek 2 biranın fotoğrafı ama bira olayını görmezsek lacivert desenin üzerinde mavi kuşlar olan bir pijama görüyoruz. arkadaşımla romanya’daydık bu fotoğraf çekildiğinde. pijamasını taşımam için bana vermişti. ben de tabi sevinçten delirmiştim çünkü normalde o etrafta yokken o pijamalara sarılıp, onları koklar içime sokardım zaten. büyük bir mutlulukla taşımıştım o pijamaları o yolculuk sırasında. bugün o aklıma geldi.

artık öyle pijamalar giyiyor mu bilmiyorum tabi. kocaman oldu sonuçta. benim gibi çocuk kalmadı. ya da keşke kalmış olsa…

gerçi bilse gene de kızardı pijamalarını bu şekilde sevip kokladığıma. ne yapayım, öyle sevmek geliyordu içimden, öyle dolup taşıyordum onunla ilgili en ufak bir şeyde. başkalarına hiç böyle davranışlarım olmadı. zaten olsa böyle bir blog yazılır mıydı…

okuyan herkese mutlu geceler, mutlu rüyalar

benden erkenden uyuyayım yarınki noel geçit töreni için. çok heyecanlıyım. oyuncaklar ve balonlar arasında mutluluktan çıldırmayı planlıyorum.

çocuk kalpli.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.