kafama bir şeyler fırlattı.

kızma ona, sana ait bir oyuncağı korumaya çalışıyor sonuçta.

çocuk kalpli

üzümlü kekimin öfkesi dinmiyor, canıma okudu dün gece yine. eğer her gün çıkıp dolaşmazsan çok daha beter ederim seni diye ağlattı. uyandığımda gözyaşlarım yatağıma geçmişti sanki. stresten sırılsıklam olmuşum. şu an kuruyorum. eşime çok kızgın. bu da çok tuhaf, gerçek hayatta hiç tanışmadılar bile. ben düğünüme çağırdım ama bloke etti beni. bunun kesin güçleri var. rüyasında görüyor her şeyi benim gibi. belki benden bile daha güçlü. hep rüya görmem ben diyip dururdu zaten. saklıyor kendini. bu son olanları da gördü. çünkü şey dedi, yıllar önce birinin sana ilaç verdiğini söylemiştin, bak o ilaç da verildi şimdi sana, emanuel’in sözlerini hatırla ve bir daha sakın yalan söyleme, çünkü söylediğin her yalanı yaşıyorsun. çıldırmıştı. senin oyuncağını korumaya çalışıyor, o kötü biri değil dedim, eline bir şeyler alıp kafama fırlattı becca gibi. sakinleşmedi bir türlü. çok zor 2 hafta olacak kendi adıma. gerçek hayatta huzur bulsam, gece yatağıma girdiğimde üzümlü kekim kafamı kıracak.

bekliyordum zaten. hatta emindim dün gece yatağa girdiğimde. içimde bir sıkıntı vardı. az da olsa mutlaka dışarı çıkacağım her gün. bugün çıkamam çünkü kartlarını bitirmek istiyorum.

bir şeye daha kızdı aslında ama “off the record” olduğu için yazamıyorum. herhalde bu kısım rüyada strese girdiğimden biraz bilinçaltıydı ama çok zor bir gece oldu kendi adıma. tüm gün korkudan yatağa giremem sanırım. gece de yüzüstü yatarım astral seyahat yapamamak adına. korktum.

içerisinde bulunduğumuz süreci sağlıklı atlatabilmek adına 2 haftalık tedavi alıyorum. bir de doktor her akşam gelmekten yoruldu. çok da masraflı oluyor. üzümlü kekim, kötü olan eşin, tedaviyi o alsın, dedi. o nöbet geçirmiyor ki üzümlü kekim. aşkolsun ama ya. haberin yok cenazeme gelmek üzeresin. sana ait bir oyuncağı korumaya çalışıyor. sen gel birgün, oyuncağınla oyna diye hep bunlar.

kafama bir şeyler fırlattı ya. hahaha.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.