göcek, fethiye.

peşimizde fırtına olduğu için bir an önce bodrum’a ulaşmalıydık, o yüzden çok az durduk göcek’te.

zaten gördüğünüz gibi kocaman bir marina burası. çok fazla tekne var, suyun temizliğine emin olamıyorsunuz. o yüzden atlamadım bile hiç denize bugün. yine kamaramda beşikte sallanır gibi uyudum.

şimdi bodrum’a geldik. asıl gezmek istediğimiz koylar burada zaten. 1-2 günde bitirmeyi düşünüyoruz hepsini. sonra foça’ya dönmeliyiz. onun da nedeni salda gölüne rezervasyon yaptırmış olmam. doğa katilleri katletmeden önce mutlaka gitmeliyim diye düşündüm. pamukkale’ye de gidebilirim. hastaneden çıktığımdan beri sürekli bir yerlere gitmek istiyor canım. odada kalamıyorum.

bugün son bloğumu yazdıktan sonra içimi büyük bir huzur kapladı. doğru kararı vermiş olmanın huzuruydu sanırım. üzümlü kekimin kalbinin cevabı da olabilir. beni, hastanede bloke etmeden önceki gece, rüyamda ağlıyordu. öleceğimi ve bundan korktuğunu söylüyordu. ertesi gün uyandığımda veda mesajımı okudu. kalbi buna sinirlendiği için bloke etti belki de. ben sabaha kadar rüyamda ağladım senin için, ne demek ben ölüyorum diye çıldırdı.

ama gene de bloke etmemeliydi. çok kötü durumdaydım. iki gün sonra yoğun bakıma alındım. annemle vedalaştırdılar alırken yoğun bakıma. anlamı belki de canlı çıkamayacaksın buradan demekti.

sanırım en iyisi bu olayı bir daha hiç hatırlamamak. ilaçlarım da bitmek üzere zaten. bitti gitti diyip arkada bırakmak en iyisi.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.