salda gölü, burdur. (akşam)

tüm gün, ne olur birazcık da olsa üzümlü kekin ruhu kaçsın içime diye dua ettikten sonra, duam kabul oldu ve ben akşamüstü vardığım salda gölün’de biraz da olsa unuttum huzursuzluğumu.

daha gün ışığı ile bile görmedik. çok güzelmiş. yarın daha da güzel görünecektir. hele bir de rüzgar olmazsa, harika bir fotoğraf çekebilirim diye düşünüyorum.

tüm gün annem arabanın arkasında benimle birlikte yolculuk yaptı. ben kötü hissettikçe sarıldı. o da fark ediyor bu seferki huzursuzluğumun değişikliğini. her hücremden çekilirken anestezi, sadece ruhsal değil fiziksel acı da çekiyorum. dünyanın en olumlu annelerinden biri ama o. daha önceki kötü şeyleri hatırlatıyor, bak bunu nasıl aştın, bunu da nasıl aştın, ne yapalım yoğun bakıma alındın ama ya oradan çıkmasaydın, en güzel çocuğum ölseydi, ben ne yapardım, diyor.

başkalarına göre çok da az kaldım bir de. 2,5 gün. o bile ruhumu paramparça etti. bugün daha iyiyim gibi. yolculuklar biraz yardım ediyor biraz daha iyi hissetmeye. bir odada kötü şeyleri düşünmekten daha iyi en azından. bir de tabi işin üzümlü kek kısmı var. rüyada bile gelse, kalbimin atışlarını değiştiriyor, yaşam gücü veriyor bana. becca haklı onun hakkında. bugünkü aklımda bana gelse, gerçekten hayatımı kurtarır, sonsuza kadar değiştirir beni ama gelmiyor ne yazık ki. en fazla göreceğim bu onunla ilgili. gerçi biraz düşündüm rüyada söylediklerini. o çok güçlü biri değil. öyle görünmesine rağmen değil. şu an geçici de olsa hastalanmış olabilir gerçekten. yakalandığı şey normal bir şey değil ama benim gerçekten gücüm kalmadı bu bana eziyet eden haline dayanmaya. ne yapacağımı bilmiyorum. her gün acı çekiyorum ve ağlıyorum. sadece rüyada devam edeyim diyorum ama o kadar güçlü ki, rüyada 1 gece devam etsem ertesi günüm yine o oluyor.

benim hayatım hep böyleydi, rüyayı yöneten hayatımı da kazandı benim.

neyse, salda’ya geldik. şu an ab hibeleri ile yapılmış bir otelde kalıyoruz. (daha çok sosyal tesis gibi) gönül isterdi ki, buradaki tek otel bu olsun ama öyle olmayacak. doğa katilleri buraya geliyor. her yerini zengin araplara peşkeş çekecekler. o yüzden koşarak geldik. umarım yarın güneş ışığında çok daha güzel hallerini görürüz. sonra ben iyi olursam pamukkale’ye geçeceğiz. umarım iyi olurum.

herkese mutlu geceler,

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.