allah belanı versin çocuk kalpli.

bugün günlerden perşembe ve ben seni çok seviyorum üzümlü kekim. ama üzümlü kek: allah belanı versin senin. her zamanki gibi sevgi doluydu üzümlü kekim! oyuncağı ile başkası oynayınca çıldırıyor. benim fikrim değildi, bana sorulmuyor bile açıklamaya çalıştım. sorun bu zaten, sana sorulmuyor, sorulsa bile cevabın önemsenmiyor, evlenme teklifine hayır dediğin halde evlendin, sıkıştırdılar seni, aldılar benden, hani türkiye’de yaşayacaktınız, yaşıyor musunuz bak bakalım diye bağırdı.

istanbul’a veya ankara’ya döndüğün gün, biz de döneriz, o konuda hiç şüphen olmasın, dedim. çok kızgınım çocuk kalpli, uyku saatinde de uyumuyorsun zaten, iyileşmek için de gayretin yok, ne yapacağımı bilmiyorum, hiç hoşlanmadım bu seyahat planlarından diyor.

bir süredir eşimin ailesi yapıyor yemeğimizi, eşimin annesi bizim için de pişiriyor, eşimin getirmesini bekliyorum, bazen yetişmiyor 6.30’a, zaten ilaçlarım da onda, ne yapayım diyorum.

sonra sakinleşiyor üzümlü kek. bunlar son seyahatlerin zaten, bundan sonra yıllık tüm seyahat planların bana ait diyor. iyileş ve kendi yemeğini pişir bir an önce diye sarılıyor.

boynum hala düzelmedi. boyunluk almaya gideceğim birazdan. urgent care’e gidip kas gevşetici olmak istemiyorum. işe yaramadığı gibi, yapıldığı an fenalık geçirdim. öyle bir reçetem var ki, üzerine ne eklenirse, bana zor anlar yaşatıyor ama bu son ziyaretimi not alayım, bu ikisi gerçekten dokundu. yapan hemşire psikolojik, sadece panik atak geçiriyorsun dedi ama öyle değildi. tahmin ediyorum bu toradol, çok güçlü bir kas gevşetici.

bunun ekran görüntüsünü alırken, nisan’da kadın doğum uzmanı ile olan randevumu fark ettim. şimdi bir de bununla uğraşayacağım tarihini değiştirebilmek için. hiç hazır değilim bu seyahat işine. eşimin babası da bozulduğumu fark etti dün. las vegas’ta, bir gece, şans oyunları oynamaya çıkarsınız, size biraz para veririm, makinalarla oynarsınız gece boyunca, diye sevimlilik yapmaya çalıştı.

şans oyunları oynamayı sevmem aslında ama öyle de gidiyorum böyle de. sonrasında da dağ, taş içinde gezeceğim için, o gecenin değerini, iyi bilmem gerek.

aslında büyük bir ikiyüzlülük içindeyim. üzümlü kek istese, koşarak gideceğim yere, eşim isteyince direniyorum. çizgi filmlerde karakterler, kapıya, direğe yapışır, direnirler ya gitmemek için. öyleyim.

gidip boyunluk alayım. boynumu taşıyamıyorum. bu hafta yine çalışmadım. anlamı, gelecek hafta her gün ofisteyim. yarın da uğramalı, işlerin birazını planlayıp, pazartesi gününe daha yumuşak başlamalıyım.

belki ahır fotoğraflamaya çıkarım yine. hava açık bugün. dün renkler kötüydü. bugün bir daha denerim.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.