ben de bir üzümlü kekim!

dinlenmiş bir vücudu çok özlemişim. tüm perşembe günü uyudum dün. öğlen vakitlerinde kendimi kötü hissetmeye başladım. nöbet geçireceğimi düşündüm ilk ama sonra tek derdimin dinlenmek olduğunu fark ettim. aralarda kalktım kontrol ettim kendimi nöbet mi diye, değilmiş. uykuya ihtiyacım varmış. üzümlü kekim de çok endişelendi. üzümlü krallıktan ayrılıp, yatağında uyuyan çocuk kalpliye gitmek istedi ama yatağıma ulaşıp, uyuyan beni görünce “tembel üzümlü kek” dedi gülerek. ben de mi şimdi üzümlü kekim dedim ona. evet sen de benim üzümlü kekim, diye yanıt verdi.

yani ben de bir üzümlü kekim!

maili konuşmaya devam ettik sonra. noel fikrinin beni nasıl heyecanlandırdığını fark etmişti. ilk sonraki abd yolculuğum alaska olabilir, bu noelde gelebilir miyim bilmiyorum, dedi. onun da hayatında belirsiz olan şeyler vardı ama birgün mutlaka istiyordu michigan’a da gelmek. 3 plandan biri olsun üzümlü kek, gerisi sorun değil, dedim, 2021’de başaralım bir araya gelmeyi, ben beyrut’a gelmeye de razıyım, bunu biliyorsun.

ben değilim, bu şehir seni çok aşar çocuk kalpli diye yanıt verdi üzülerek.

sonra sarıldık. bir şekilde başaracağım söz veriyorum ama nasıl olacağını bilmiyorum henüz, sen maili yaz artık, bana da en son mail gönderdiğin emailden yeniden yolla, korkma artık, yanındayım, beraber basıyoruz o tuşlara ve bu sefer seni incitmeyeceğim, tüm yaz ağlatmayacağım, söz veriyorum, dedi.

bugünü de o maile ayırayım o zaman. bugün de bir şey yapmayayım. kişisel koçuma bugünkü çalışma için iyi hissetmediğimi yazayım. cumartesi günleri nasıl olsa canımı çıkarıyor.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.