zion national park, utah.

“every shower is best shower” derler ama hiçbir zaman bugünkü kadar iyi gelmemişti sanki. 2 gün içerisinde tüm zion ulusal parkını dolaştım. ilk gün kanyonda (the narrows), sular içinde yürüyüş yaparken, ikinci gün kendimi zirveye (angels landing) tırmanırken buldum.

bu kanyonun fotoğrafları:

bunlar da angels landing’e tırmanırken aldığım görseller:

onun gözüne girebilmek için, tam bir gezgin gibi karış karış bastım her yerine. ayaklarım da deli gibi acıyor şu an. iki günde de 6 saatlik yürüşler yaptık ama ikinci gün tırmanma olduğu için çok daha zordu. bir de tırmandığınız yer çok tehlikeliydi. sanırım, buradan düşüp ölen insanların anısına “angels landing” demişler. düşünce direk melek oluyorsun.

umarım, arada sırada bakıyordur instagram’ıma da görür hepsini, gözüne girerim biraz da olsa. çocuk kalpli uzun yolculuklar yapabilir, der.

rüyamdaki onunla hala aramız çok bozuk. hiç konuşmadığı gibi hiçbir şey de söylenmiyor. bir şey dediğimde, arkadaki kalede hapis olmadığına dua et bence şu an, diyor.

onu çok özledim. 3 gündür böyle davranıyor. 10 gün bir an önce bitse de eskisi gibi olsak. kalbimi kanatıyor şu an…

keşke çocuğun olsa, ne güzel ona da aşık olurdum.

yarın en sevdiğim bayram. 23 nisan çocuklar bayramı. dünyada tek lider saydığım insandan, bana verilmiş en güzel hediye. bugün, başta kendim olmak üzere, hayatımdaki tüm çocukları düşündüm. sonra üzümlü kekin bir çocuğu olsa ne güzel olurdu dedim kendi kendime. belki ona üzümlü kek’ten bile daha çok aşık olurdum.

ne kadar sevimli olurdu kim bilir. üzümlü kek’in yüz şekli çok sevimlidir. bunlar olacak mı bilmiyorum, geleceğin bize ne getireceğini bilmiyorum ama hayal kurması öyle hoşuma gidiyor ki, onunla ilgili her olasılığı seviyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.