dismissed.

yakın bir zamanda, rüyamda bugünü görmüştüm. yargıç birden becca’ya dönüşüyordu. becca ilk kötü davranıyor, sonra merak etme, o iş bende, diyordu.

sonra davam düşüyordu.

dava düştü. careless driving’ten 5 sürücü puanı cezası aldım sadece, bir de mahkeme masrafları var ama o da 400 doları geçmiyor. 5 puana da itiraz edip, 3’e düşürme şansımız var. sicilime işlemedi hiçbir şekilde. park cezası gibi bir şey oldu. vatandaşlık başvurumu da etkilemeyecek. yargıç davaya başladığı gibi bunu düşürüyorum, medikal sebepleri var, bir ay içinde çok fazla ilaç kullanmış tedavilerinden dolayı, kendi reçetesi ile birleşince bu hatayı yapmış, demiş.

ikinci kan örneğimde, ambien çıkmamıştı. onun yardımı oldu. bir de,

ya dua etti, ya bir şey yaptı becca. din görevlilerinin, basit birer kişi olduğunu düşünürsünüz ama hiçbiri öyle değildir. inanılmaz network’leri vardır bunların. bu gerçek mi asla bilemem ama ikinci yorumum ise, becca’nın çok içten dua ettiği. çok üzülmüştü hatta ağlamıştı hapse atıldığımı duyunca.

dün de beddua etti ama. evde bira içerken, bir güzel yakaladı beni. psikoterapi randevumu kaçırmadığımdan emin olmak istemiş. ben kaçırdım tabii, bir de elimde bira şişesi. ilk önce boşalttı biraları. sonra teki ile kafama sert bir şekilde 2-3 tane indirdi. alnıma vurduğu şişti hafif. hala acıyor kafam. aptal olacağım vurma diye gülüyordum, zaten aptalsın, diyordu.

sadece 2 tane içebildim böylelikle.

rüyada da başkası yakaladı tabii. burnumdan çeke çeke, kalesine kapattı ilk. gelmek istediğim yere geldim sonunda, beni asla çıkarma buradan, bir daha seni görmek istemiyorum, diye bağırdım ona.

nedenini anlayamıyordu sanki, hala gerçek olduğunu iddia ediyor, açıklamaya çalışıyordu. kocaman laflarını etti yine. cevabım ise çok sertti: hadi oradan! sen ilk önce arkadaşlığına sahip çık, diye bozdum. istediği her şeyi yapmıştım, kartpostalı da gitmişti, maili de ama o ne geri dönmüştü ne de cevap vermişti! en zor günümde yalnızdım! üstelik alkol alarak yine intihar denemesi yapıyordum!

instagram’ını benim için public yaptığını söylemişti ama 1 gün sonra benimle hiç alakası olmadığını anladım. yeniden gizliye aldı. yani rüyamdaki kişi ile gerçek kişinin uzaktan yakından ilgisi yoktu birbiri ile.

açılınca kapım, kendi kaleme gittim, kapılarımı kapattım, onu artık içeri almayacaktım.

artık bloke ettiği kendiydi, ben değil…

gr gündemime geri dönersek: aşımı oldum bugün. ağrıyor biraz ama öyle mutluyum ki, hiç hissetmiyorum sanki.

yaz planlarını da yapmaya başladım.

akşam saatlerinde şu şekilde yatmak öyle güzel oluyor ki, hafiften esiyor, bir de denizden gelmişseniz, duş sonrası, tadına doyum olmuyor.

güzel bir yaz olsun…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.