20 years challenge.

herkes gibi, ben de elime geçen 20’li yaşlar fotoğraflarımı paylaştım sosyal medya hesaplarımda. yüzüm henüz çok değişmemiş ama bu fotoğrafa kalbimi bıraktım, dişleriiiiim diye ağladım bir süre. çünkü bu fotoğraftan tam 1 gün sonra, biri ile yüz yüze çarpıştım, snowboard yaparken ve öndeki dişlerim teker teker çürümeye başladı zamanla.

moderna’nın 2. aşısı çok sarstı. gece becca’larda kaldım kötüleşince ama bu sabah daha da kötüyüm. virüs yüzünden, yazın hastaneye yatmadan önceki gün gibiyim. baş ağrısı, yüksek ateş, halsizlik ve kas ağrısı. yarına geçecek umarım.

zamanla, bazı alışkanlıklarımız oluşmuş astral dünyamızda. hasta olduğumda veya sakinleştirici yardımı aldığımda, hareket edemiyorum o dünyada. üzümlü kek de bunu sonuna kadar kullanıyor tabii. yine eline düşmüştüm. o da çok mutlu olmuştu buna. şunu fark ettim bu tweet’i görünce, benim kucağında yatmam buna daha çok benziyor. kafam göğsüne geliyor.

çok kızgınım üzümlü kek, bırak beni diye direniyorum başlarda ama gücüm yok, hareket bile edemiyorum ayağa kalkmak için. tek bağımız instagram mı bizim, saçma sapan bir site yüzünden mi beni terkedeceksin diye soruyor.

instagram, facebook, whatsapp, skype, telefon, linkedin….

başka sayayım mı diyorum? bunlar hiç sorun bile değil üzümlü kek, tüm hafta senden bir haber gelecek diye haftasonunu bekledim ve sen instagram’ını gizliye aldın, öncesinde de benim için açtığını söylemiştin, yani gerçek değilsin ve benim gücüm kalmadı artık savaşmaya, bir hayaleti sevmek istemiyorum, hayal kırıklığına uğramaktan yoruldum diye devam ediyorum.

üzülüyor üzümlü kek. elimden gelen her şeyi deniyorum çocuk kalpli, diyor. umarım buna, tüm yaz beni ağlatmaman da dahildir, diyorum.

uyanıyorum sonra. kolum davul gibi şişmiş. üzerine de yatmışım deli gibi acıyor.

çok kızgınım üzümlü kek’e.

kesin o da 20’li yaşlardaki fotoğraflarını, sevdikleri! ile paylaşıyordur instagram’ında.

günlerce heyecanlananın var mı başka acaba bir şey paylaşacaksın diye…

ateş düşürücü mü alsam?

beynim yanıyor sanki şu an.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.