şort, tişört, üzümlü kek.

dün, hayatımın en ağır anksiyetelerinden birini geçirdim. kalbim öyle atıyordu ki, kısa süre içinde atmayı bırakacağını düşünüyordum. sabah zaten kötü uyanmıştım, doğru dürüst uyuyamadığım uyku kliniği sonrası, sonra öğlen bir de eşimin ailesi ile tartışmaya gidince, hepten kaybettim dengemi.

gidilmeyen oregon seferi, sadece gidişi alınan uçak bileti, geri dönmeyeceğimi düşündürmüş. bu kafasında kurduklarında hem haklı, hem de haksızdılar. geri dönmeyeceğimi düşünmemiştim, sadece türk hava yollarına daha az para ödemek için gidişte delta mili kullanmak istedim ama oregon’a gitmeyişimin bir sebebi vardı ve bu sebep de bana geri dönme diyordu hep.

onlar da ağladı, ben de ağladım, en son eve gelip eşimle biraz daha kavga edip, biraz daha ağladıktan sonra artık uyuyakalmışım. dün 3’te yatıp şimdi kalktım. geride kalmış dün. daha sakinim. kalbim normal ritminde atıyor.

çalışan bir şeyi bozuyorduk az kalsın. uyku kliniği ile işim bitti sonsuza kadar, bir daha macera aramayacağım. kendi reçetemle uzun zamandan beri ilk defa bu kadar mutluyum.

türkiye’ye uçuş 4 haziran! şortumu tişörtümü giyip, üzümlü kekin, yazmasını bekleyeceğim foça sokaklarında. sonra hep, beraber oynayacağız, bir daha hiç ayrılmayacağız.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.