uslanmaz çocuk kalpli.

en güzel yaşın bu üzümlü kek, çok heyecanlıyım…

çocuk kalpli

belki de olması gereken en baştan beri böyleydi. belki de en güzel yaşında, yeniden bulmalıydım onu. kendi doğum günüme yaklaşmam, kekimin de doğum gününe yaklaşmam demektir. çok heyecanlandım düşününce. sabah yerimde duramadım. hemen bugün kartpostalını çizdirtmeye başladım. kart zaten belli ama içine ne yazacağımı bilmiyorum. anlamı, her uykuya yattığımda onun kalbinde uyuduğum, eğer orada uyanırsam da onu bulduğum, eğer onu kızdırırsam da onun karanlık hapishaneye dönüştüğü, olacak bir cümle gerekiyor. aynı zamanda sonsuza kadar kapısının önünde yattığımın da bir temsili olmalı.

iki gündür kekimi göremiyorum. dün gece de kabuslarla geçti ama bu akşam erken yatıp, mutlaka onu bulacağım. o da bana bakınıyor zaten. hissediyorum. kalemizin bahçesinde, nerede kaldı bu diye soruyordu dün gece.

tüm heyecanı ile yaz geliyor. üzümlü bir yaz olması için gece gündüz dua ediyorum. bu yaz çok görüşebilir miyiz bilmiyorum ama birbirimize ayıracağımı 1-2 gün bulabileceğimizden eminim. kışın noel’e gelemese bile, yazın alaska hayalimiz var. capcanlı duruyor.

içimden bir ses, mutlaka gideceğimizi söylüyor buraya…

içimden bir ses onu bu cumartesi çok kötü kızdıracağımı da söylüyor ama belki yumuşar üzümlü aşkım.

heyecan dorukta türkiye süper liginde. tüm rezaletlere, tüm haksızlıklara rağmen puan durumu eşit. en çok gol atan şampiyonluk olacak cumartesi günü. galatasaray bu tür finalleri de hiç kaybetmez. izler miyim o heyecanı kaldırabilir miyim bilmiyorum ama kesinlikle golleri takip ederim.

uslanmaz çocuk kalpli’yim ben.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.