enish.

üzümlü kekimin, doğum günü kartpostalının çizimi tamam. sanırım “en güzel yaşın kutlu olsun, kalbinde uyuyorum, lütfen uyandır” yazdıracağım. çok da keyifli oldu böylesi. dünden beri o huzurda uyuyorum. kalbinde yattığımı bilme duygusu çok hoş.

çok da yakıştım kalbe! üzümlü kek de bu kalbi çok seviyor. hapis değilsin ama gidebileceğin bir yer de yok, benden kaçarsan, düşer kaybolursun, diye tanımlıyor.

öyle bir düşüncem yok, tamam kabul ediyorum bu yeri. ölene kadar burada uyuyayım madem.

sürekli fikir değiştiriyormuşum gibi oluyor ama ben bir yandan da, üzümlü kekin kitabını yazıyorum bildiğiniz gibi. tüm çizimlerin, güzel bir hikayeye uyması çok önemli. iki kale var, ikincisinin içinde olacak bu kalp. yani, kale kalbe dönüşmüyor, kalp kalenin içinde. çocuk kalplinin kalesinde kalp. anlamı da, üzümlü kekin kalbini çaldım demek!

görseli, bize ulaşın formu adı altında siteye de ekledim. gravatar’a tıkladığınızda email bilgisini görebiliyordunuz ama sanırım bazı kullanıcılarda bu görünmüyor ve bana mail adresi soruluyordu. mail adresi uzumlukrallik@gmail.com ama artık iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

havalar sonunda ısındı. artık gün içerisinde camımı açık bırakabiliyorum. bu enish. diğerlerinin aksine (14 tane sincabım var) eve girmekten hoşlanıyor, yatağımın yanına kadar geliyor, kafasını sevdiriyor. telefon görünce kaçıyor, tereddütlü davranıyor ama. o yüzden kayda alamıyorum o anları.

bunu da alacağım üzümlü krallığın kitabına.

dışarısı görüldüğü gibi çok güzel, gideyimde bu güzel bahar gününün hakkını vereyim bari. öğleden sonra sıcak olur.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.