hawkeye, give me a hand, won’t you?

captain america, hasta olduğumdan dolayı, ona yardım edemeyeceğimi anlayınca, endişelenmiş dün, çünkü düşmanları yeniden saldırmaya hazırlanıyormuş.

hemen kaskını giymiş ve arkadaşı hawkaye’ı çağırmış, yardım etmesi için.

bana yardım etmelisin, çocuk kalpli tehlikede diye yardım istemiş ondan.

hawkeye, hay ben o çocuk kalpli’nin, bir kere de hasta olmasa şaşarım diye kızarak, hızlı bir şekilde yardım etmeye başlamış…

hava gökgürültülü ve yağmurlu. düne göre daha iyiyim. vücudumdaki tüm kızarıklıklar ve ürtikerler gitmiş. uyuşukluk hala devam ediyor ama bugün başka antihistaminik almak zorunda olmadığımdan, yarın tamamen iyileşmiş olacağım. annemler de hasta olmayayım diye, yazlığı ilaçlatıyorlar şu an. kız kardeşim ve ben, çok büyük eziyet çekiyoruz. tek bir sinek ısırığı ile ölecek duruma gelebiliyoruz. insanlara komik gelir bu. sinek ısırığından ne olur derler. hayvanın ısırdığı yer önce kızarır, sonra şişip ürtikerleşmeye başlar, geçmez ve başka yerlere yürür vücut içerisinde ya da siz kaşıyarak başka yerlere sıçratırsınız, ödemleriniz artar, yürüyemeyecek, nefes alamayacak duruma gelirsiniz. nefes alamıyorum, yardım edin diye acile çok gitmişliğim vardır.

yazı çok severim ama binbir losyonla gezerim bu yüzden. yine de denize girince koruyamam kendimi. losyon aktığı zaman, hayatım, ciddi ciddi tehlikededir.

üzümlü kek de kızmaya başlıyor aslında ama elimde olmadığını da biliyor. kucağında hareket edemiyorum, bundan da öyle çok mutlu değilim çünkü hala biraz da olsa kızgınım. çok kötü şeyler duydum ondan. çık dışarı biraz yürü en azından, diyor.

ben de istiyorum üzümlü kek, ne güzel 68 kg’a düşmüştüm, yine 69’un üzerine çıktım, emek harcıyorum sonra uyumak zorunda kalıyorum, hepsi boşa gidiyor…

şu an güç topluyorum, bugün mutlaka kartpostalını bastırmaya gideceğim şehre. ehliyetimi de geri almam gerek. bir de bir restorana oturur, psikoterapistimle konuşurum. rüyalarımı konuşabildiğim biri olması beni çok rahatlatıyor.

anneme de hazır çıkmışken, hediyelerini alayım bugün. reçellerini ve marmelatlarını yani. bir de yastık kılıfı almak istiyorum yeni koltukları için.

anneme hediye almayı çok seviyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.