boyne highlands.

kırmızı, sarı ve yeşil. bugünün adı, bu 3 renk olsun. çocuk kalpli deli gibi eğlendi bugün bu renklerin içinde.

ben çok mutlu bir çocuk kalpliyim ama…

buranın adı, boyne higlands resort. michigan’ın kuzeyinde yer alıyor. burada konaklamıyoruz, minimum kalış süresi 2 gün olduğundan ama tüm günü buralarda geçirdik. hep derim, sonbahardan bahsedeceksek, michigan’dan bahsedelim. doğru bir zamanda geldik. birkaç gün sonra, çok daha iyi de olabillirdi bu renkler ama ani bir rüzgarda dökülebilirlerdi de. biraz şanslı olmak gerekiyor. ortalama birgün yakaladık diyebilirim. hafta içi yaşadığım stresten sonra, ruhumun dinlendiğini hissettim bugün. şu an da size bu odadan, huzurlu bir şekilde, uzanmış bir halde yazıyorum bloğumu.

yarın, aynı isimde başka bir boyne olan, dağa gideceğiz. orada umarım lift ve zipline olacak. var diye geldik. yoksa çok üzüleceğim. bu yukardaki yerde de, lift de çalışıyor sanmıştık ama geldiğimizde, artık çalışmıyordu. telefonda net bilgi veremiyorlar çünkü rüzgara ve yağışa bağlı olarak, ikisi de duruyor ama zaten diğer yer, dönüş yolumuz üzerinde. her şekilde oradan geçeceğimiz için çok sorun olmayacak.

herkese mutlu haftalar diliyorum ama en çok canuma diliyorum. umarım sorunsuz, sıkıntısız, yüzünün hep güldüğü bir hafta geçirir.

umarım buralara, birgün onunla da gelebiliriz.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.