boyne mountain.

bugün hızlı hızlı hareket ettiğimiz için, aldığım görüntüler genelde video oldu. boyne otellerinin, mountain kısmındaydık. yani aslında ortada bir dağ yok. snowboard ile 1 dakikadan kısa sürede inilecek, ufak bir tepecik var. michigan çok düz bir eyalet. bu özelliğini çok sevmiyorum aslında. chair lift çalışıyordu ama çalışmasa da buraya çıkardık. bulunduğumuz saatlerde ışık kötüydü, hafif renklendirdim ama çıplak gözle, gerçekten böyle görünüyordu zaten. bir takım beceriksizlikler bizimleydi bugün. büyük kamerada da çok ufak bir kir vardı ama fotoğraflarda çıkıyordu. mecbur telefonum ile çekim yaptım. şikayetçi değilim, eskisi kadar kötü değil iphone’un yuttuğu yapraklar ama yine de tam yansıtmıyor hala.

bu büyük kamera ile çekildi:

chair lift ile yukarı tırmanış.

bu da aşağı dönüş.

bunlar da yakınlarındaki deadman’s valley’den..

bir adam ölmüş ve arazisine çökmüşler sanırım…

bugün çalışmayacaktım, ofis arkadaşımla shiftlerimizi değiştirmiştik ama onun da akşam işi çıkmış. antremanı bana yıktı. yorgunum biraz. yolda, oturduğu halde, anlaması zor bir şekilde yoruluyor insan.

mutluyum ama. yolculuklarda, her saniyemde üzümlü kekimle birleşir kalbim. her saniye aklımda ve yanımdadır. bugün deli gibi özlediğimi ve artık özlemekten çıldıracağımı hissettim yolda.

ne olur bir şeyler yap kekim.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.