bleykiiiii!

iki gün üst üstee çalışınca, dün gece sıvı öksürük ve göğüs ağrısından uyuyamadım. öyle olunca da sabah kreşe gidemedim. uyudum. öğleden sonra birkaç saat uğrama şansım oldu. bugün, noel partimiz vardı ve ne olursa olsun orada olmalıydım. öncelikle, size üzümlü kek’i aldattığım herifi paylaşayım.

seni yola çıkarıp, buna gittim üzümlü kek. kudur :d

beni, sevdiklerimin fotoğrafını çalmaya iten hayat utansın. dün gece düşünmüştüm bunu, yani bana noel kartı gelecek ama adamın, en güzel fotoğraflarını kendi ipadimle, annesi için çekiyorum. önce duvar kağıdı yaptım, sonra kameranın olmadığı bir yerde, telefonumla, çektim bunu.

blakeeem. ikinci canum benim. 3 de abisi. abisi, bunun 1 beden büyüğü sadece. gülmeleri, gözleri, ağızları hep aynı.

ilk noel hediyemi, dün, hakkında yazdığım arkadaşım almış. onunla mutlaka konuşacağım. ne işten ayrılsın, ne de başına bir şey gelsin istiyorum.


hayatımın, en oyuncaklı ve hediyeli noel’i oluyor. yarın da, öteki işyerimin partisine uğrayacağım. orada, secret santa olayımız olmadı ama çalıştığımız kurum, bize hediyeler hazırlamış. iş yerlerinde, kutlamaların, bu hafta yapılmasının tek bir nedeni var. noel haftası, bir çok kişinin off alması. ben de 1 gün çalışırım belki. kendimi zorlamamalıyım. çok az bir gücüm var. dün gece zorladı beni yine. akciğerim temizlenene kadar, sıkıntım devam edecek. kreşten gelince yine uyudum. şu an yine hiç uyumamış gibi uykum var. yemek yesem de bir an önce yatsam.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.