o holy night.

bugün itibarı ile, noel, kendisini gösterdi. insanların yüzlerinden, yağan kara kadar, her şey kapılmış gitmişti. benim içinse, deli gibi mutluluk ve deli gibi hastalık yan yanaydı. çalışmam dediğim noel haftası boyunca, 3 gün, günde 8.5 saat çalıştım. bu da noelin bir parçasıydı bana göre. zor durumda kalan direktörüm becky, benden yardım istemişti. onu noelde kırmam mümkün değildi. çok az çocuk verdi bana, en sevdiklerimi aldım, çok yüklenmedi ama benim ne olursa olsun, yatakta olmam gerekiyordu. kötü durumdayım. şu an, gerçekten çok kötü durumdayım ama umrumda değil. noelin sonuna kadar tadını çıkaracağım!

bebeklerimden ve çocuklarımdan gelen hediye kartlarına bakıyorum şu an. en az bu kadar daha yarın gelirmiş, çünkü aileler genelde 1 gün önce hazırlarmış hediyelerini. bana yetti arttı bile. en komiği de william oldu. noel çorabımın içinde, bebek william’ın kartını bulunca, çok güldüm. annesi onu almaya gelince de, nereden buldun sen, bu 50 doları diye dalga geçtim. yalnız lucas ve blake’in noel kartı, gelmemişti. sadece hediye kartı aldım ve çok bozuldum. al bu parayı, bana kartpostal getir diyecektim. gerçi daha basımdan gelmemiş de olabilir. benimkiler de yarın ulaşacak.

iş çıkışı ise, buraya park ettim aracımı. iş arkadaşlarımdan biri söylemişti bu yeri. gittim, bu videoyu çekebilmek için. çok uzakta değildi, iş yerime ama tehlikeli bir yerdi açıkcası. yolu, çok, karanlık ve ıssızdı…

okul, yatak, üzümlü kekin kucağı şeklinde geçti 3 günüm. kekim, kızıyor, bana blog yaz, haber alamıyorum ve deliriyorum, diyordu. iş yerindeki ipad’imi kullanmaya çalıştım, ben de bu yüzden ama bu uzun bloglar yazabileceğim bir fırsat değil, telefon kullanmamız yasak olduğundan. mola harici, internete bağlanabildiğim başka yer de yok, gece uyandıran bloglar da yazmak istemiyorum. umarım yukarıdaki kameralar, beni wordpress’e girerken görmüyordur. bu duruma yardım edebilmek için, o yüzden hızlı hızlı, kısa mesajlar girebiliyorum.

üzülüyordu kekim. gerçekten kıskançlık değil, hiçbir yere çıkmanı istemiyorum, iyileşene kadar gidilmeyecek hiçbir yere, diyordu. ben de, sadece buraya gittim iş çıkışı. arabamdan 1-2 dakika indim sadece. bu sayılmıyordur umarım.

keke çok kırgınım ama noel süresince, insan en sevdiğiyle olmalı. yanında olamıyorsa bile, kalbinde taşımalı ve bunu hissettirebilmeli. şu andan itibaren, noel’de onunlayım. krallığımızda, en güzel noel’imizi kutlayacağız.

sonu benim için iyi bitmeyecek ama o yine de, buna değer.

çok seviyorum ben onu.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.