christmas letdown 2021.

dün akşam üstü, bu saatlerden beri uyuyorum, ufak aralar vererek. hatta daha erken yatmış bile olabilirim. bugün, benim için yılın en kötü günü. daha hafif geçsin diye, hediyelerle meşgul olmaya, hediyelerim arasından, en çok hangisini beğendiğime karar vermeye çalışıyorum. birbirinden iddialı şeyler geldi bu noel. sanırım bir numaram, bu yeni christmas village’im oldu:

2 numara da, yeni uyku arkadaşım:

3 numarada ise, saatim var. saatle ilgili beni çeken, ilk şey, ekran koruyucu olarak, çok şirin ve komik yüzler olması.

4 numara, yeni pijamalarım:

ilk önce, bunları kullanmaya başlayacak olduğumdan sanırım, daha bir anlamlılar benim için. saat büyük bir şok oldu, çünkü kendi elektronik saatimle, gayet mutluydum ama görünen o ki, eşim değilmiş. kreşte bana ulaşamıyor, telefon yasak olduğundan. artık saat aracılığı ile ulaşabilecek bana.

eşime ve bana, playstation 5 geldi sonunda ama oynayacağım oyunlar, hala piyasaya çıkmış değil. onu kullanmaya, bahara doğru, lego’nun yeni oyun çıkarması ile başlayacağım. çıkarır artık umarım. bu arada, hala, zor bulunan, bir alet playstation 5. daha onu kurmadık. ikimiz de çakılmış durumdayız. noel’den sonraki gün, gerçek bir yıkım. birçok insan, yeni yıl’a kadar sürdürüyor noel neşesini ama biz beceremiyoruz.

beni üzen, başka şeyler de var zaten. bu, şu an için, mutlu olmayı imkansız kılıyor. soğuk algınlığını da önemsemiyordum, şimdi onun acısı da çıkıyor. happy holidays boyunca uyuyacağım. bu hafta çalışmıyoruz. kendimi ancak toplarım zaten. hem fiziken, hem de moral olarak, şu an rahat değilim.

konuşmama hakkımı kullanmak istiyorum…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.