fjallraven kanken.

1 hafta hayatımdaki her şeyi durdurdum. sadece yattım durdum. beni, en derinden yaralan şey ise bloğumdu. acısı geçmek bilmedi. 3 yıllık emek. uçtu gitti. tek mutluluğum, kullandığım harika fotoğrafları bir daha kullanabilecek olmam ve komik hikayeleri, yeniden anlatıp eğlenme şansı bulmam herhalde. bloğumun ilk yılı. kendi fotoğraflarımdan çok, hep başkalarının işlerine güvenmişim. sonra blog sayısı artınca, bu fotoğraflar artık yetmemiş.

daha mutlu bir yer olmuş böylelikle. hikayenin zaten, her türlü bitmesi gerekiyordu kitap yazılacağı için. içimde ise yazacağıma ve bu öyküyü, süsleyerek dünyalara anlatıp, acımı onlara haykırmak istediğime inancım ise her gün artarak büyüyor.

çok yattım. yarına kıyafetlerim hazırlıyorum. yarın kar pistlere geri dönüyorum. kullandığım ilaçlardan dolayı çok uykuluyum ama yarın azaltacağım nasıl olsa iş dolayısıyla. iş yerimin, zor günde, bana verdiği bu destediği de unutmayacağım.

eşim, bu yıl sevgililer günü için oyuncak almayacağını ama oyuncaklı bir şey vereceğini söylemişti. bundan getirmiş. yarın kaymak istediğimi söyleyince, erkenden verdi.

şimdi ise, ders çalışmak yerine, sackboy oynuyorum. iki kata da playstation kurduk. sallanan koltuğumda, uyuduğum da oluyor ama bu süreci, başka türlü aşamazdım. uzun zaman sonra ilk defa, geceleri yarım devam edecek klonopin. çalışma günü olsa bile.

ayılmak için erkenden y’a gidip, antreman ile, hot tub ile kendimi açacağım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.