the hero’s journal.

yakın zamanda, goodreads’te, güzel şeyler yazan bir arkadaşıma denk geldim. onu da, ilk var olduğum, blog aleminden tanırım. hep derim, tek boş adam çıkmadı oradan. kitapları eleştiriyor o sayfada, kendisine de, kitap tanıtımı ve güzel yazı yazmayı içeren, harika bir instagram sayfası da kurmuş. yüzünde, hayallerimi gerçekleştirmeyi başardım gülüşü var.

kitaplarını anlatıyor, bir de harika bir not defteri var. hatırlayanlar vardır, ben de özel bir günlük kullanıyorum. bunun içinde, günlük, haftalık notlarım, bazen de rüyadan aklıma takılan sözler kalıyor. bir de kendi hayali hikayeniz var elinizdeki defterde.

henüz tam bitmemişti ama yeni tasarımı görünce, bugüne de, bu başlangıcı yaptım.

fiyatı $50 olunca, sizinle sanal versiyonunu paylaşmaya karar verdim. bunu herhangi bir sevdiğiniz cilde bastırabilirsiniz:

 

ben de o arkadaşım gibi, renkli kalemler, sticker’lar kullanmak, yıllar sonra baktığımda, 2022’nin renkli ve harika bir yıl olduğunu görmek istiyorum.

yarın ilk sınavım var. dün akşam, oyundan vakit bulabildikçe ders çalıştım resmen. çok değil, 1 hafta geriyim, onu da yarın, tüm gün okulda kalarak halledebilirim.

öğlen snowboard’a çıkacağım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.