happy birthday dad.

bugün, uzun zamandan sonra, ilk defa içinde heyecan ve yaşama isteği olan biri olarak uyandım. iki sebebi var, babam, çok daha iyi doğum gününde, ben de, grand rapids’e, ünlü su kayakçısı sincap twiggy’nin geldiğini öğrendim. sevincimden aklımı yitirmezsem, video ve fotoğraflarını çekeceğim bugün gösteri merkezine gidip. hiçbir şey yapmadan da izleyebilirim ya da sincabı üzgün ve korkuyor görürsem, protesto etmek için, salonu da terk edebilirim. hayvanların doğal yaşamlarından koparılmasını, çoğu insan gibi ben de sevmiyorum.

bu sincap için, şehir merkezine gideceğim birazdan, sonradan koşarak eve dönmem ve essay’imi yazmam gerekiyor yarın için. yarın okul günü, üstelik okuldan çıkıp, iş yerime de eğitim almaya gitmem gerekiyor. çok şey istemiyorum, ufak şeyler heyecanlandırsa yeter beni. böyle beklenmedik şeyler. yakın vadede mutluluk görünmüyor bana ama azıcık da olsa, güzel hatırlatır bugünleri, böyle şeyler.

dün, tüm gün, evi atari salonu gibi kullandık eşimle. uyudum uyandım, video oyunu oynadım. daha önce yazmıştım, eşimin kardeşi istemediği için, evde 2 tane ps5 var. o basement’da ben giriş katında, gürültülü oynuyoruz.

çok daha iyi hissediyorum kendimi. dün gerçekten çok iyi dinlendim. bugün ağrı kesici almayacağım böylelikle. alsam, zaten ders çalışamam. ağrım da yok. kilom 62.8’e indi bugün. dün akşam, türk restoranına gitmiştik oysa, bir şeyler yemeye çalışmıştım. hiçbir işe yaramadı. dün de yazmıştım, kilo vermek çok güzel evet ama bu şekilde, sürekli hastalanırım.

1 yıl içinde, 10 kg’lık bir değişim var. büyük bir kısmını, kendim çalışarak verdim diğer kısmını da, ambien’i kesmem sonucu, metabolizmamın hızlanmasına borçluyum. büyük bir zaman aralığında, sadece 1 kez nöbet geçirmem de, süreci çabuklaştırdı. epileptik sıkıntımın ortaya çıkışından sonraki 3 yılda almıştım bu 10 kiloyu. yata yata, yine az almışım. hakkı en az 30 kiloydu.

o zaman ben ne yapayım. giyinip, şehir merkezine, kayak yapan sincaba koşayım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.