february.

şubat ayı geçti gitti. ne yazık ki, tarih olarak 30 ocak’ta kaldım. sonrasını rüyamda gördüm sanki. aşırı ek sakinleştirici sonrası, koca bir ay daha, oynanmamış sürelere eklendi. hiçbir fikrim yok, ne yaşadığıma, ne hissettiğime dair. mutlaka bir şeyler bulmalıyım, telafi etmeye dair diyordum, bu sabah kendime. olan iyi şeylerin sıralaması: profesörümün, her şey alta giderken, beni çekip, yardımcı olacağını söylemesi. en son assigment’ım çok kötüydü. nasıl yapılacağını anlatarak, bir daha yapmamı ve submit öncesi, ona mail olarak göndermemi söyledi.

bugün ders çalışacağım. spring break olmasa, okula gidecektim zaten.

bir şey daha olmuş olsun, bir şey daha olmuş olsun. bulamadım. az blog yazmanın sonucu, ellerim boş şu an. uyumaktan blog da yazmamışım, doğru dürüst.

aman tanrım! bunca şeye rağmen, nöbet geçirmedim! bu en önemlisi! şubat silinse de, daha çok zarar görmemi engelledi ilaçlarım…

17 şubat’ta, snowboard kazası geçirdim. o da durumumu, daha da uykuculaştırcı ağrı kesicilerle. şu an çok daha iyi sırtım ama 4. fıtık, hiç hoş olmadı ve kötü bir fıtık bu. snowboard kariyerim bitmiş oldu. gerçi ben buna inanmıyorum, hala snowboard yapasım var, hem daha kışın bitmesine, en az 1 ay var. düşmedikten sonra, sorun yok bence?

ah. bir karar verdim. ne olursa olsun, bir gün çantamı alıp çıkarak, dünya turu yapmak. ABD’de yaşayınca, bazı şeyler farklı oluyor. şu an herhangi bir amerikan, kredisini çekip, kredi kendini öderken, dünyayı gezebilir. sonra döndüğünde de, kendisi öder çalışarak. gerçekten evli olmasaydım, birkaç gün içinde gitmiştim.

yaza doğru, karayiplere giderek başlayacağım, gezme tutkumu, yeniden oluşturmak için.

yaza kadar da, hayatta kalmaya çalışacağım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.