cheating on my diet.

kutlama yapıp, pasta yemek ile geçiyor bugünlerim. dün de eşimin kardeşinin doğum gününü kutladık. annesi, abi kardeşe aynı pastayı yaptırıyor. bu sene benimki de böyle olsun bari. biraz daha büyüğü olsun sadece. iş yerinden arkadaşlarımı, bahçeme çağırmayı düşünüyorum bu sefer.

keşke cuma çalışmasaymışım ama onur sözü verdim arkadaşıma, onu yalnız bırakmayacağıma dair. şikago’ya gitmem gerekiyor cuma günü. ertesi gün st patrick’s kutlamaları olacak. işten 6’da çıkıp, gece varacağım. bugün kyle, siz kadın kadına biz erkek erkeğe eğlenelim, yazmış. gülerek, hayır git karınla dolaş, onu başıma salarsan, bir yudum bile yeşil bira içemem, diye dalga geçtim. tamam o zaman becca, tek başına takılsın, diye yere yatırdı beni gülmekten.

gün itibari ile, üniversitedeki açığımı kapadım. bir iki hafta, ders çalışamamış, bir şey anlamamıştım. hocamın yardımı ile makalelerimi yazdım ve ödevlerimi teslim ettim bugün. nasıl rahatlatan bir duyguydu anlatamam. şimdi sadece tahtadakiler kaldı:

haftaya 2. sınav var. ona da önceden bakma şansım oldu. evde yatarak geçirdiğim süreyi, okula aktardım. zaten ya çalışıyorum ya da uyuyorum. 3. bir olay olarak, video oyunu oynamayı eklemeye çalışıyorum. onu da yapamıyorum, bari ders çalışayım moduna aldım, yatağın üzerinde kendimi…

cuma günkü şikago gezisi, içimde uyuyan o üzgün çocuğu uyandırsa da keşke, uyumak uyutulmak zorunda kalmasam artık. yaşamak istediğim öyle çok şey var ki…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.