round and round.

üzülmemek elde olsaydı, eminim kimse üzülmezdi. bugün üzümlü krallığı, sonunda kitap satırlarına döküyorum. zaten çoğu şey hazır ama hangilerini kullanıp, onlar üzerinden hikayeyi derinleştireceğime, zaman içinde karar vereceğim. ayrıca, dün dediğim gibi, ilk kitapçık çocuklara ve bebeklere basılacak. sadece kartpostalların altında birkaç söz yazacağım. blake görünce, lucas görünce ve diğer çocuklarım, nasıl tepki vereceklerini çok merak ediyorum.

en çok tepki vermesini istediğim çocuktan ise hiçbir şey duyamadım birkaç kötü söz dışında. ne üzücü. bu kitap onun için yazılıyor halbuki…

büyük bir hayalim var artık. kitaptan sonra okuldan sonra daha küçük çapta bir plan yapmaya karar verdim. okulu bitirince ya da sömestr tatili arasında kendimi 3-4 aylık ufak bir geziye atacağım. görmek istediğim, gerçekten orada olmak istediğim yerler var. iş yerim rehire veriyor böyle durumlarda. kariyer molası diyip dinlenebilirim.

her gün bu planın, içimde giderek derinleştiğini hissediyorum…

artık her gün yağmur yağıyor. bu seste uyumak öyle hoşuma gidiyor ki. 1-2 haftaya kalmaz, sabahlar da, erkenden basacak karanlığa. erkenden uyanıp, spor yapacağım. dersler biter bitmez, softball maçları başlıyor.

bu yıl türkiye’ye gitmeyeceğim. aklımda iki yer var. birincisi eğer becerebilirsek, karayipler. ikincisi ise moraine lake. ikisi de yıllardır beklemede zihnimde.

artık, tatil yeri fotoğrafları ve videoları görüp, üzgün hissetmek istemiyorum…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.