dreams & plans.

görülen o ki, dünkü 31 mart, beni çok heyecanlandırdı. ilk önce bloğumu, arka planda, kitabı takip edebilecekmiş gibi eski haline getirmeye çalıştım. tabii ki, her şey dönemez. gerçek kitap, asıl heyecanlı kısımlar, 3.05’ler ve onların hikayelendirme ile yazılmıştı bilindiği gibi ama daha önce de söylemiştim zaten, blog ve kitap aynı anda ilerlemeyecek büyük ölçüde demiştim. bloğun, bambaşka bir tadı oldu. küçüklüğümde, okuduğum milliyet kardeş dergilerimdi yazdığım bloglar, çizdirdiğim animeler. aslında şu an, sadece kitapla meşgul olup, burayı silmem gerekirdi ama sırf milliyet kardeş sevdası yüzünden, onu da yeniden alıyorum. 1000 yazımdan 900’ünü geri çektim, her şeyi yeniden yazasım, bıraktığım yazıları bile düzeltesim var.

blog olmadan, kitap tek başına var olamaz. kitabın kaynağı, blog, bloğun kaynağı ise rüyalar. yani tek yazar, ben değilim. bir krallık var. iki kale var ama krallık tek. şimdi tüm gücü ile, kitap satırlarına dökülüyor hikaye…

olaydan 2 ay sonra, hayallerimin tamamından vazgeçerek çıktım bu işin içinden. çünkü, sadece kendim için kurmuş olduğum, yeni hayallerim var. kendime 2 yıl veriyorum. 2 yıl içerisinde kitap, bitmiş olacak. okul da bitmiş olacak ya da bitmeyecek ama ben her şekilde iş yerimden 6 ay çıkış alacağım. kısa süreli bir gezi yapmayı planlıyorum. 5-6 ay. bu süre içerisinde, alaska, hawaii, meksika, peru ve şu an karar veremediğim 1-2 ülkeye daha gitmeyi düşünüyorum.

bu arada heros journal, gerçekten sizi fantastik dünyasına sürüklüyor eğer bir parçası olmasını isterseniz. bu sefer, sticker’lı da kullanıyorum. öncekinden daha çok özeneceğim bu sefer.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.