paw here.

oğluşlarımdan, blake’min, ayusu ulaştı bugün. aynı ayı ile uyuyacağız geceleri. 11 nisan’da 1 yaşına basıyor bebeğim. bakalım ilk neresini ısıracak. burnu diyorum. harika bir uyku arkadaşı. ben çok güzel zaman geçirdim.

aslında 4 tane ayı ile ile uyuyorum. yatağımın her köşesinde, bir tane oyuncak sarılıyor üzerime. güzel bir duygu. en çok da, bu öndeki buddy işte, vücuda çok güzel dolanıyor. kedi ile yatıyorsunuz sanki. normalde, arkadaki büyük ayı, vermont teddy bear adlı şirketin, en çok satan, en ünlü ayısı ama büyük. uyandırıyor. uyku arkadaşı değil kesinlikle.

bugün, kreşe cpr eğitimine çağrıldık. sonra da, çalışma arkadaşım bree ile dışarda zaman geçirmeye karar verdik. hepsini görünce sevindim ama en çok bree ile yazıştık hafta içi, çok endişelendi benim için, bugün iyi oluşumu kutladık.

normalde, becca ile çocukları bir yere götürecektik ama ben çok iyi değilim diye erteledik en son. becca, benim dış mekan story’imi görünce, biraz kıskandı ve elimdeki birayı da görünce, aramızda ufak bir sürtüşme yaşandı. kadın değil misiniz, hepiniz aynısınız diyince özellikle, baya çıldırdı. bu sefer biraz fazla vurdu sanki.

millet, kimseyi kırıp dökmeden, sosyal çevreyi nasıl yapıyor allah aşkına. aileni saymazsan, 5 insana ulaşmak bile imkansız eğer kalbini koyuyorsan.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.