love you baby bush.

bu bebek, beni öldürecek ama gene de deliriyorum onun için. blake, salı günü akşam üzerini, kucağımda, burnumu ısırarak geçirdi. daha yakın bir temas yok. çarşamba hasta olduğu haberi geldi. sonra da ben hasta oldum. ah baby bush, ah baby bush. sabah uyanamadım. işe gittiğimde ise adım atacak halim yoktu. kendimi zorladım sabah aktiviteleri için ama öğlen bir baktım, titriyorum. montumu giydim, çocuklar tişörtle ama ben donuyorum. center çok sıcak olur bizim, özellikle bebek odalarında, keşke şortum olsa da giysem dersiniz. hasta olduğumu görür görmez, eve gönderdi direktörüm beni. zaten yakın arkadaşım da, bana kıymaz. sağlıklı olduğum zamanlarda, nasıl kendimi parçaladığımı biliyor.

pazartesi gününe kadar iyileşirim umarım. 4/11, baby blake louis bush’un, doğum günü. hazırlıklar devam ediyor. kimse benim gibi heyecanlı değil tabii. bir ben ve annesi. en son bu tacı aldım:

sadece tacı. ayı benim ayım. çok şey almış olacağım için, infant 2 sınıfındaki öğretmenlerin de ismini yazdırdım. tabii biri maddy. bugün orada onunla çalışacaktım ama istemedim. şu an gerçekten sinirim bozuk, bir de hastayım, döverdim, çocuklardan birine hakaret etse gözümün önünde. uyarıldığı halde sürekli aynı şeyleri yapması, bana meydan okumasından başka bir şey değil ama haberi yok, sınıfını kaybediyor. dün bana soruldu, infant 2’yi lider olarak ister misin diye. hayır brooke olsun, gençlerin daha çok ihtiyacı var böyle pozisyonlara, hayata yeni başlıyorlar, dedim. ayrıca ben, ilk bebeklerimi alıp, toddler 1’de devam etmek istiyorum. çoook geride kaldı, bu hırslarım. yeni profesyoneller katıldı aramıza. onların da umrunda değil, gençler alsın diyorlar. yani bu hırslar, olgunlaşınca, hayatta istediğin çoğu şeyi başarınca, anlamsız kalıyor.

dün gece yatağa yattığımda, sabaha çıkmamayı dilemiştim ama okula hasta bile gitsen, iyileştiriyor. çocukların ve bebeklerin sevgisi, her şeyi unutturuyor insana ama bahar gelse de artık, hasta olmasak.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.