something looking forward to.

bugün, uykum olmaz artık sabah kalktığımda diye düşünüyordum ama görülen o ki, yine çok yanılmışım. ayakta duramıyorum. haftaya umarım işe dönebilirim. ikinci işime ve bir de softball takımına. gerçi bir şey daha var: mr’ım. salı günü bir de hastanede yatacağım. şu an tüm bu sorunlarımı, süt içerek ve oyuncak sincabıma sarılarak atlatmaya çalışıyorum. enish boyutlarında sincap. gerçekten o gibi oluyor. çok uzun zamandır, yeme problemim vardı. süt çok iyi geliyor mideme. süt ile birlikte, bazı şeyleri yemek de kolay oluyor.

annemin en büyük hayallerinden biri gerçek oldu:

çocuk kalpli, süt içiyor.

kreş yüzünden. bebeklerle, çocuklarlarla otura kalka, bir baktım ben de onlar gibi yiyip içiyorum…

her şey yakın zamanda iyi olacak çünkü çok güzel bir zamandayız şu an. michigan yeşilleniyor, sonra da yaz geliyor. mayıs’ın sonu veya haziran’ın başında, karayiplere gidiyorum. şu an güne karar vermeye çalışıyoruz. çok heyecanlıyım. her gün alışveriş yapıyorum. something looking forward to.

fikri olan söylesin, şikago mu? new york mu?

bence şikago, ayı kırmızı olduğundan. bu tişörtleri çok seviyorum. bir süre sonra, üretmezler diye, sık sık alıyorum. çünkü aldıklarımı sürekli kullanıp yıkıyorum. bunlardan birini özel olarak saklayacağım. ilk aldığım birkaç gün önce yırtıldı. ondan da 2 tane daha aldım. şu an 6 ayıcıklı tişörtüm var.

1 hafta geçti. hala kendimde değilim. olayın hangi kısımları halüsinasyondu, hangi kısımları gerçekti. büyük soru işaretleri. en iyisi, üzerinde çok düşünmemek diyip, bu nöbetlerin hayatımın bir parçası olduğunu kabul edip, olduğunda da, hemen geride bırakmak. yıllarca, yatarak geçmesini bekledim ama geçmedi.

krallık’ta tahmin edildiği gibi, kucakta uyuyorum ama ölmüş bir çocuk kalpliyim, oyuncağım artık. kalbim durunca, uykuya daldım. kalbimi yeniden çalıştırdılar ama artık eski gücünde değil. üzümlü kekle konuşmak bile istemiyorum zaten ama sarılıyorum, onun üzerinde uyuyorum. s. özür dilerim, ne olur yapma, hala hayallerin olduğunu bilmiyordum, diyor.

üzülme, hiç hayalim yok artık, beni uyandırma, bırak sonsuza kadar kucağında uyuyayım sadece, diyorum. peki, ben ne yapacağım tek başına diye soruyor?

7 yıldır, bunu hali hazırda yaşayan biri olarak, tek bir cümlede açıklamam, zaten imkansız. açıklayacak bir cümle bile olsa, konuşmak istemiyorum…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.