5/3.

bazen eşime, beni neden bu kadar seviyorsun, benim için değmez diyesim, geliyor. gerçekten, o günlerden biri. sabah 7’den beri, zor zaman yaşatıyorum ona. çok kötü başlamamıştı aslında, tüm hastaneyi bu güzel tablolarla donatmışlardı. onları gezmiştik, çok mutlu olmuştuk.

sonra eşime eşyalarımı bırakıp, kıyafetlerimi değiştirdim. mr odasına girdim. damar yolu açıldı. radyoloji uzmanı geldi ve bilgi vermeye başladı. anestezist de hazırlanıyor o sırada. biraz gerildim açıkçası, dikkatimi iyi veremedim. sonra da hastanedeki yatağımda uyandım. doktor tekrar gelip bilgi verdi. sadece orta kısmı çektik, dedi.

sinirimden küplere bindim. olacağını biliyordum ama cesaret edemez sanmıştım, boynu da çekecekler herhalde bu sefer demiştim. bilerek ve isteyerek kötülük yaptı. ayrıca, ilaçları da senin meslektaşların yazdı. ben istemeden yazıldı! hiç kendi başıma almadım. hep eşim verdi. öyle bir ilacı elime kimse bırakmazdı. kullandığım klonopin’den bile tehlikeli o ilaç. araştırmadım korkumdan ve psikiyatristimin, 3 ayda peş peşe 56’şer tane klonopin yazması bana da sürpriz oldu ama kadın, kanser olmuş. umrunda olmayabilir. ağustos’a kadar yok. ağustos’ta dönecek mi onun da garantisi yok. canının derdine düştü şu an.

ayrıca sonuncuyu da kullandırmadılar. eşimin babası, eşimin elinden bile aldı! zaten sonuncusunun refill’i de yoktu.

bu olay olmasaydı, bugün eve gelir uyurdum ama uyuyamadım bu gerizekalı ve order’ı ile uğraşırken ve uyuyamayınca da, dünyayı herkesin başına yıktım yine. hala da uyumuş değilim.

uğursuz herif. ondan sonra da hiçbir işim yolunda gitmedi. uçak bileti hakkında iki kişi yazdı. iki kişi de farklı şeyi düşünüyor. ben de farklı şeyler düşünüyorum. yani bir an gerçekten ciddi ciddi durdum ve uyanmayı denedim, bu kabus olmalı, bu kadar saçma olamaz, bu kadar üst üste gelemez diye.

neden MR çektiriyorum? ameliyat olacağım değil mi? kurtulmak istiyorum bu sıkıntıdan. kreşte bebek indirip kaldırıyorum. bazen 5 yaşındakiler de atlıyor üzerime. kaleci gibi zıplayıp, bebeği kaç kere tehlikeden kurtardım, kaç kere onları ezmemek için, kendimi başka yere savurdum. çocuklarımı ve bebeklerimi seviyorum, iyileşmem lazım. yoksa, onları kaybederim.

sadece ağrı kesicilerden değil, klonopin’den de kurtulmak istiyorum ben ayrıca. zamanı siliyor. yaşanmamış sayıyor. ocak’tan beri nerdeyim bilmiyorum. daha dün noel’di, bugün eşimin doğum günü.

keşke yaşatılmasaydı bana o gün. her şeyden sonra, bir de o günü yaşamasaydım. gerçekten, uğraşıyor bir şeyler yapıyordum. sürdürmem gerekiyordu. geceleri erken uyuyamadım, ders çalışmak için. birkaç kere sabahladığım oldu. klonopin de geri çekildi. geri çekilen miktar, diğer reçetelerle birlikte 200 tane civarında. 100 mg. bu tehlikeyi biliyordum ama iyileştiğimi düşünmüştüm. kafamda aşmıştım ben nöbet işini.

o beni hiç unutmamış.

yarın allahtan çalışmıyorum. bu halde, kreşi insanların başına yıkardım. bazen neden yokken de düşüyorum. bebek sıvısı dediğimiz şey, ağızlarından sürekli yere yayılıyor. görmezseniz, vicirtttt. ben düşünce de oyun sanıyorlar. üzerime toplaşıyorlar. bazen öyle bırakırım kendimi. çok yoruldum bebekler, beni oyuncaklarla gömün diye halıya uzanırdım infant 2’de, birkaç oyuncak alarak üzerime. onlar da başka oyuncak koymaya çalışırlardı. gerizekalı teenager onlara yardım, ederdi ama blake’e sert bir şey attırırdı. gülerdik o zamanlar. birinin, beni, ona inanmışlığım üzerinden, sınamasından nefret ediyorum. bu güzel anıları düşündükçe, boğazını sıkasım geliyor, bu kadar sahte olabildiği için ama bu konuda da tam bir ikizler burcuyum. bazen öyle kötü görünüyor ki, onun için iyi şeyler istiyorum. ne zaman gelip, güzel bir şey söylese de iyi karşılık veriyor.

başka türlüsü mümkün hiç olmadı benim için.

bari yaratılışım kabul edilsin.

uyusam iyi olacak.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.