justfly.com

sahtekarlar sizi. hata yapmamışım meğer. gerçekten kazıklamışlar beni. hesabımdan hem biletlerin gerçek fiyatını çekmişler ($525), hem de uydurdukları parayı çekmişler. ($1081) bir de bir ($278) daha var. onun ne olduğu ise, hala belli değil ama hallederiz. amerikan bankaları, scamlere para ödemiyorlar.

neyse, şirin bir haber vereyim. telefon kılıfım geldi. kılıf kullanmaktan nefret ederim, iyi temizleyemediğim için, korona’dan sonra ise, tamamen boşverdim kullanmayı lakin koruyucu camı habire kırılıyordu. garantisi vardı. gidip 5 kere değiştirdim ama artık utanıyorum açıkçası. son bir kez daha yeniletip, kılıf kullanacağım. telefon büyük, sürekli düşürüyorum elimden.

bugün daha iyiyim çünkü kafamı koyabildiğim, her yerde uyuyorum. 2 günlük uykusuzluktan sonra, gözlerimi açamıyorum bugün. birinin kalbinde, ağrı olarak uyuyorum uyandığım alemde de. içeri almıyorum, almayı da düşünmüyorum. dün gece, ben biliyorum neden uyumadığını, kucağımda uyanmak istemiyorsun ama bana ihtiyacın var, diyordu. bu şekilde yok üzümlü kek, git buradan, burada kalacağım, ayrıca bugün bana nasıl sinirlendiğini gördüm, ben de sinirliyim, böyle zamanlarda beni nereye attığını biliyorsun, lütfen git, istemiyorum, dedim. fotoğrafımı sevmediğini söyledin, diye söylendi. evet, BİR fotoğrafın kötü çıkmış, yüzüne ışık gelmemiş, renksiz mutsuz bir fotoğraf, sevmedim ama yakın zamandakileri çok sevmiştim, onları severken, onlara ulaşmaya çalışırken, sadece bloke ediyordun, onca şeyden sonra, bana bir de seni sevmiyorum, dedin, burada kalp ağrın olarak kalacağım, göze aldığını söylemiştin, umarım almışsındır gerçekten diye uykuya daldım.

her şey o kucakta uyanarak başlıyor. inanıp, güzel şeyler düşünmeye başlıyorum sonra bir bakıyorum, hayal kırıklığı…

en az 100 kere yaşamışımdır aynı şeyi. yeter artık.

ben bir bahar günü, öldüm gerçekten. komaya girdiğim günün rüyasını defalarca görmüştüm. ölünce üzüldüğümü defalarca görmüştüm. doğduğum gün gibi, bir şekilde geri geldim ama böyle şanslar herkese verilmez. ikinci yaşamım kesinlikle. hala inanamıyorum, kalbimin durduğuna. gerçekten, rüyadaki gibi çok üzüldüm. yaşattığı psikoloji inanılmaz.

zavallı gibi hissediyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.