pantomime.

Tell me before I waltz out of your life
Before turning
My back on the past
Forgive my impertinent behavior
But how long do you think this pantomime can last?

pek iyi sayılmam. sanırım covid oldum ama umrumda değil, gerçekten hastaneye gidip, test yaptırmak ve sonucunu bilmek istemiyorum. moralim bozuldu. dün, bree’yi kızdırdılar. o da istifa etti. daha doğrusu olay pazartesi olmuş ama bree, bebeklerle güldüğüm için, kıyamamış söylemeye. ağlayacağımı bildiği için, benimle özel olarak, evinde konuşacakmış. tabii, kreşin dedikodu servisi var. salı günü, bree daha işe gelmemişken, duydum ben bu olayı. bree geldi. bana bunu nasıl yaparsın diye, bebeklerin önünde ağlamaya başladım. çocuk kalpli, seni bundan sonra hayatta bırakmam, haftada 3 gün evimdesin iş çıkışı, ya da ben geleceğim, dedi. biraz da olsa rahatladım ama çok üzgünüm hala. bree’nin ardından, 2 kişi daha gaza geldi. onlar da istifa dilekçesini verdi. ben de yapardım, çocuklar olmasaydı ama ölürüm kreş olmadan. o da biliyor, zaten ilk dediği şey, benimle gelmiyorsun oldu. iyi bir yaz geçirmek ve sonra başka bir kreşte başlamak istiyor.

yıkıldım. gerçekten covid olabilirim şu an. böğrüme tekme yemiş gibi oldum.

onun dışında fena gitmedi haftam. bugün, halim çok komikti. ah unutmuşum, sevdiğim bir diğer öğretmenin de, karaciğer fonksiyonları durdu. çok alkol alıyordu ve bunu biliyorduk. genç yaşta karaciğeri, masaya bırakmak üzere. umarım olmaz böyle bir şey.

bir kucağımda micah var, diğer kucağımda ise kennedy’i besliyorum. o sırada, artık şort giydiğimden, simon bacaklarımı, dişlerini kaşımak için kullanıyor ama deli gibi gıdıklanıyorum, karşımda blake var, bana bakarak ellerini çırpıyor ve onu sevmemi istiyor. william ve annesi girdi kapıdan içeri, william seni çok özlüyor diye.

ben de onu çok özlüyorum. eskiden her gün beraberdik infant 2’de. şimdi infant 1’deyim artık. bree gidince, bana kaldı ama lead felan olmayı düşünmüyorum. cheap. böyle lead olunmamalı. ayrıca, yazın full time çalışacak kadar aptal değilim. kampa alınacaktım normalde ama yattı bence o iş. kötü de olmadı aslında. sıcak altında pişiyorlar.

üzümlü krallık’ta hala uyuyorum sessiz ve sakin bir şekilde. ara sıra sorularına cevap veriyorum ama sanki konuşabileceğimiz, her şeyi konuşmuşuz gibi hissediyorum.

bana, hayatımda yoksun ve hiçbir zaman olmayacaksın dedin üzümlü kek, döneceğine inanamıyorum artık, noel’i beklesem, yaz gelecek, yazı beklesem noel gelecek, sen saklanırken, yıllar teker teker gidecek elimden, yılda elime belki 1 fotoğrafın geçecek ya da geçmeyecek, paylaşan tek insanı da durdurdun, ben bu davranışlardan çok yoruldum, bırak burada uyuyayım, mutlu ve huzurluyum burada…

dedim dün gece ona. hiçbir şey yapmadan, her şey eskisi gibi olsun istiyordu ama eskisi gibi, benim için iyi bir şey değildi. ciddi ciddi mental olarak da hastalandım bu sefer. yarattığım karakterlerden biri de ruh hali değiştirdi. bu yüzden düşük doz antipsikotik’e başladım. ne yapayım, hepten mi çıldırayım. akıl hastanesine mi kapatılayım?

zarar görüyorum ve canım acıyor. mantıklı gelmiyor artık.

benim kalbim durdu üzümlü kek, benim kalbim durdu. öldüm ben. bırak kalbinde uyuyayım artık. oraya göm beni.

çocuk kalpli

Oh what I’d give for a hundred years
But the physical interferes
Every day more, O my Creator
What is the good of the strongest heart
In a body that’s falling apart?
A serious flaw, I hope You know that

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.