bree.

işler giderek ilginçleşiyor. ben, bree’nin eşi ile aynı gün doğmuşum ama bree de üzümlü kek’ten sadece birkaç gün önce doğmuş. daha yeni baktım doğum gününe. ben ve hayatımdaki aslan burçları diyorum sadece. 86’lı olduğunu bilmiyordum.

bree, eşi ve ilk çocuğu. aslında john’un fotoğrafına bakmaya girmiştim ama bulamadım.

biraz canım sıkıldı sanırım. cuma günleri, haftalık program düşer. gelecek hafta, kim nerede, hangi sınıfta diye. bugüne kadar benim adım hep bree’nin altında yazıldıydı infant 1’de. şu an en üste yazılmış. bree altta. direktör arkadaşım bana sormadan, beni sınıfın lideri ilan etmiş yani. öğleden beri arayasım konuşasım var ama sanki bunu yaparsam, suçlu olduğumu kabul edeceğim. gerçi daha sabah yalvardım, kararını yeniden gözden geçir, çok fazla tepki veriyorsun diye ama istemiyor…

çok kötü oldu. bree arkadasından bir iş çevirdiğimi düşünürse mahvolurum çünkü asla yapmadım böyle bir şey. ayrıca, okulun en önemli sınıfının lideri oldum. bilerek yapıldı. isteniyor ki, her gün geleyim.

imkansız. hele ki yazın. kışın da olmaz, okula devam edeceğim. günü gününe çalışmadan da ancak D ile geçiliyor. bir dahaki dönem C ile geçmem gerekiyor. okuldan atılmıyorum ama kısıtlama alıyorum, yani derslerim ödenmiyor. bir kere daha D alırsam da, okuldan kısıtlanıyorum.

yarın yarışa, izin verilseymiş bile katılamayacakmışım. sabah kalkabilir miyim bilmiyorum. gene de başlangıç noktasında olmak istiyorum ama heyecana kapılır, koşabilirim. böyle hasta hasta da koşarsam, sonunu bile tahmin edemiyorum.

ahhh bree ya.

nedenini anlayamıyorum. niye işten ayrılmak zorundasın. anlayamıyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.