amway.

en son katıldığım koşu, 2018 yılında, grand rapids’e ilk taşındığımdaydı. ondan sonra, bir şeyler yapmak yerine, yatarak-uyuyarak, epileptik nöbetlerin geçeceğini düşünüyordum. hiç geçmedi. başta üzümlü kek, becca ve bree olmak üzere duyan herkes canıma okuyacak ama yapmak istedim sadece. kalktığımda, koşuya gidemeyecek kadar uykuluydum ama önceki satırlarda yazdığım şeyleri düşündüm. hayat beklemiyor. akıp gidiyor elimizden. sadece başlangıç heyecanını yaşayacaktım.

koşu alanına gittim. harika bir atmosfer içinde diziliş başladı. öyle heyecanlıydım ki, önde olduğumu fark etmedim. pace’inize, yani hızınıza göre dizilirsiniz. bir baktım, erkeklerle birlikte pace 5’de koşuyorum. nasıl olsa, ilk köşeden kaçacağım dedim ama yarış başlayınca öyle olmadı. hadi 1km gideyim, oradan yürüyerek dönerim, dedim ama sonra 2km oldu bu. hala diriydim ve bacaklarımdaki kaslar hala açıktı, bugün doping kullanmadım ama geçen hafta onları açmıştım dopingle açıkçası. bir de benim gibi bir atletseniz, nasıl spor yapacağınızı, nasıl koşacağınızı, gücünüzü nasıl yöneteceğinizi biliyorsunuz. 2km’den sonra, çok alakasız bambaşka bir yere bağlandık. o an anladım ki, yarışı tamamlayacağım. sonra bitirdim ve madalyamı aldım.

üzümlü kek biraz kızgın gibi ama benim için doğru olan buydu. dün gece kesinlikle hayır demişti ama kötü bir şey olmadı, sorun yoktur umarım. uyumam lazım gerçekten şu an.

direktörüm geldi. koştuktan sonra, eve gelip yemek yaptım. bugün ilk defa zeytinyağlı taze fasülye yaptım ayrıca. yapasım geldi.

hayat emareleri gösteriyorum. bu iyi bir şey.

sanki yatsam, pazartesi gününe kadar uyuyacakmışım gibi. umarım 1-2 saat daha oyalanırım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.