snowboard days are over.

haftasonunu çok hasta geçiriyorum yine. ateşim 103 F’tı dün. o yüzden soluğu ER’da aldım yine dün. bağışıklık sistemim, beni tamamen terketmiş durumda sanırım. sürekli uyuyorum. ayağa kalkacak gücüm bile yok. sabit bir şekilde yattıkça da sırtım ağrıyor. yani nereden nereye. bir zamanlar, snowboard’la 1 metreye kadar, atlayıp, havada asılı kalıyordum birkaç saniye. şimdi sırtımın ağrısından ölüyorum.

bunca olumsuzluğa rağmen, baby bush’un yeniden öğretmeni olmanın heyecanı var içimde. o sınıfı ağlayarak terk ettim ben. yani yine beraber çalıştık infant 1 ile infant 2 her zaman paslaşır ama tüm gün yanında değildim hiçbir zaman. bu çok acı bir şeydi benim için. şimdi sınıf benim. baby bush yürümeyi öğrenene kadar ki ona yürümeyi ben öğreteceğim, benimle. sonra da transmission’a girecek zaten. alışma devresinde, sık sık alıyoruz eski sınıflarına. yeni sınıflardan korkuyorlar.

infant 1’de 2 ay geçirdim ve şimdi oradaki bebeklerimi de taşıyacağım infant 2’ye. gerçekten çok mutluyum. yani kötüler, eninde sonunda kaybediyor. direktör arkadaşıma da hayranım. öyle ince çalıştı ki. öyle sağlam mobbing yaptı ki. çok uyardık. git tedavi ol, o kullandığın şeyi bırak. yani yasal bile olsa, bitiriyor seni. tüm gün yoksunluk semptomu yaşıyorsun, herkese patlıyorsun ve buna en çok bebekler dahil.

onlar benim her şeyim. hayata tutunma sebeplerim. kreşin kapısından içeri girince, ne dert kalıyor ne de psikolojik sıkıntı. nereye gidersem gideyim, mutlaka birileri çıkıyor karşıma. çocukları ile birlikte öyle sıcak selamlar veriyorlar ki, kendimi gerçekten süper kahraman gibi hissediyorum.

bugünlerde, sürekli yağmur yağıyor. biraz kuzeyi ise, kasırga vurdu. evler dağıldı hep. gaylord, tema parklarının bulunduğu bir yerdi. hepsi mahvolmuş durumda.

yarın iyi hissederim umarım. lider öğretmen olarak ilk günüm. başlarda umursamamıştım, yani bilim insanıyım, okulunu okumadan bir şeyde uzman olmaya inanmam ama fast track da tamamlayabiliyormuşum. biraz zor olacak ama yaparım. grcc’deki bölümümü de başka bir şeyle değiştireceğim. yani en zor derslerden birini verdim. okulla konuşmaya gideceğim, çocuklar için başka ne alabilirim diye. 4 gün çalışacağım artık. 1 günüm olacak okula gitmek için.

heyecanlıyım.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.