number 103, infant 2.

bundan 2-3 ay önce büyük bir kavga olmuştu ve ben bu kavganın sonunda, çocuklarıma veda etmek zorunda kalmış, infant 1’e geçmiştim. kötü de olmadı. bree ile çok güzel günler geçirdik beraber. unutulmaz hiçbir anı. o kavgada, bana ne istiyorsun demişti direktör arkadaşım. senin fikrin nedir. bir fikrim yok, sadece adalet istiyorum demiştim. bundan kastım, bebeklere bağıran çağıran, kötü davranan biri lider olarak o sınıfta kalmamalıydı ama brooke vardı diye biraz daha şans verdiler. brooke da onu terkedince, sınıftan kovuldu. sınıf da bugün, bana verildi. istediğimin çok daha fazlasını aldım.

ama…

sevinmedim. ne yazık ki, başkasının üzüntüsü üzerinden, mutlu olabilecek biri değilim. bu sabah erken gittim işe. kabus görünce gece, uyuyamadım. 6’da ikimiz vardık sadece. başka sınıf aramaya çalışmış. çünkü 15 günü var sadece. kimse onu istememiş. en çok da, en güvendiği insanlar onu istememiş. bir sen vardın bana değer veren, özür dilerim, dedi. beni çok üzdün, sınıf değildi sorun, içinde blake vardı, william vardı, james vardı, kalbimi söktün, dedim. umarım iyi şeyler olur hayatında bundan sonra diye avutmaya çalıştım. direktör arkadaşımla da, bir şans daha mı versen diye konuştum. öteki merkezlerden birine yollamaya çalışacağım, dedi.

okulda telefon numaralarımız var. sınıflararasında konuşuyoruz veya veliler arıyor. telefonlar 2 hafta önce değişti. numaralar da. infant 2’ye 103 numarası verildi. nasıl şaşırmadığımı anlatamam.

oluşum william bana hediye getirmiş bugün. sen yine nereden buldun parayı da bana çikolata getirdin diye mıncıkladım. öyle güzel bir çocuk ki. gülen gözleri cenneti vaad ediyor. üzerinize atladığında da, öyle bir off geçiyor ki içinizden. öyle güzel bir duygu ki anne olmak…

baby bush’la da tadını çıkardık dönüşümün. deliye döndü beni görünce. canum canummm. konuşmak istiyor artık. bir şeyler söylemeye çalışıyor. keşke anlayabilsem. ne bileyim, en azından rüyamda felan konuşsa. söylemek istediklerini o kadar merak ediyorum ki…

sevdiğim şeyler ne olur konuşsun artık.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.