yıllar bir bir geçip gidiyor…

beklediğimiz gibi patırtılar kopmadan, ilk aşamayı geçtik. miami aktarması daha belirleyici olacak ama sistemleri bozukmuş, elimizdekilerle rahatça girebiliyormuşuz. aslında son ana kadar, keşke bir şey olsa da, geri dönsem, akıl hastanesine yatsam diye düşündüm ama buna kimse izin vermezdi. kıyametin daha büyüğü kopardı.

ne söylesem, 10 katı geri geliyor. hatalar, verilen tepkilerle örtülmeye çalışılıyor. bu çok yanlış bir şey. iyi hissetmediğim de biliniyor şu an. artık bir şey demiyorum. gerçekten demiyorum. tükendim. hiçbir şeyi de anlayamıyorum. nedir değil anlayamasam bile, ocak ayında yaşadığım şok onarılmadı. nedenini gerçekten anlayamıyorum. ne gerek vardı o gece yaşananlara. bunu hak edecek ne yaptım. yapan kişi de farkında değil sanırım ne yaptığının. başka türlü açıklayamıyorum. belki de hala dalga geçiliyor. bu histen kurtulamıyorum. çok üzgünüm.

16 yıllık bir emek verildi. elim kolum bağlı. kaçamıyorum da. kaçmak istesem, bırakılmıyorum da. ne ses, ne görüntü. yıllar bir bir geçip gidiyor. beraber yaşlanmalıydık oysa. bir sürü şey yaşamalıydık. her şey yarımdı. karşımdaki kişi, sadece blog istiyor. her şeyini saklıyor benden. tüm sosyal hesaplarından blokeyim. o benim şifrelerimi bile biliyor. hatta daha fazlasını da. kime hackletti bilmiyorum sitemi ama onu da yapmış. çıldırttı bu beni.

ocak ayında yaşanan, o geceden sonra, klopinden başka bir şey de tutamazdı beni hayatta. doktorum da hastalanınca, üst üste refill yolladı. kaza geliyorum, dedi aslında. hiç olmadığı kadar, fazla girdi vücuduma. sonuç ortada.

yeri göğü yıkasım var…

antipsikotiği bırakıyorum. o da delirtiyor beni. panik yaptırıyor. iyi gelmedi. hangi antipsikotik iyidir ki zaten. beyinin düşünme yerini donduruyor.

internet aldım, biramı bekliyorum. eşim, kanadı beğenmeyip başka koltuk satın aldı. işime yaradı. muhtemelen izin vermezdi. havadan videolar çekmek istiyor. sakinleştirici almaktansa, bira daha iyi. gerçi yarım da olsa, inince vereceğini ve uyutacağını söyledi. gece uyumadım. çok tehlikeli. uyku düzenim de bozuldu zaten. bilmiyorum. o lanet şey, gerçekten geri çekiliyor şu an. beni, olmadığım birine çeviriyor ama başka türlü de sakinleşmiyorum şu an. uçuştan önce, kapılardaki güvenlik görevlisine, bugün herkesin tersliği üzerinde, dedim. kadın sallamadı ama sallasa çok büyük problem yaşardım. verbal abuse diye geçiyor bunlar. hiç gülmüyordu o da. sabahın 5’inde çekilmiyor.

neyse, biram geldi. içerek yazarsam, üstüme başıma, bilgisayarıma dökerim.

aptal gibiyim zaten.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.