1,2,3.

biafine diye bir krem arıyoruz. sadece o iyi gelirmiş. bakmadığımız yer kalmadı. nerdeyse, ilan vereceğim, elinde olan 100 dolara bana satsın diye. sürekli soğuk duş alıp, değişik değişik kremler deniyoruz. sonuncuyu sürerken eşim, acıdan altıma işedim birkaç damla. ben ona sürerken, o da bağırdı. bir yat turuna çıkalım dedik, hayatımız kaydı. bir tane daha, ayarlamıştık 7’sinde. sanırım gitmeyeceğiz. snorkeling maceramız bizi bu hallere getirdi. kaplumbağalarla yüzeceğiz derken, gördük günümüzü. sırtımız çok kötü yandı.

hala çekilmenin etkisindeyim ama her gün daha iyi hissediyorum. evet, çoğu nöbet yapıyor klonopin’in ama azı yapmıyor. eşim de yarımın, yarımını veriyor ihtiyaç görürse. iguanaların fotoğraflarını çekmeye çalışıyor habire, onlara marul alıyor. bana araba içinde kal diyor ama hayvan 1 tane değil ki, marulu görünce 10 tane geliyorlar. arabanın içinde, koltuğu yatırıyorum görmemek için. 1 yaptı 2 yaptı, 3.’de kalbini kırdım. biz buraya yaratıklarla oynamaya mı geldik ama şunu da söyleyeyim, çok masum bakıyorlar. üzülmedim de değil, tepkilerime. allah günahlarımı affetsin.

iyi haberler var michigan’dan. odamı kontrol ettirdiğim kızlar, maddy’nin hiç bağırmadığını ve asistanımı, çocuk kalpli buna çok kızar, yapma diye sürekli uyardığını söylediler. bir şey olursa, benim kovacağımı biliyor. ondan sakinleşti sanırım. bunu istemez. doğru bir karar verdi direktörümüz ama diğer asistanla, gerçekten işim var. her şeyi kafasına göre değiştirmek isteyen biri. benimse, olayın süs kısmı umrumda bile değil. gerçekten çok sıkı çalışmalıyız.

maddy’nin kötü biri olduğuna inanmıyorum. çok genç ve sorunları olan biri. o kullandığı madde geri çekildiğinde, canavara dönüşüyor. tıpkı benim gibi ve tıpkı bir başkası gibi sanırım. artık başka bir mantığa oturtamıyorum. bugün de hapsedileceğim ben. bu, bundan sonra 1 olur, 2 olur, 3.cü de, allah ikimizi de o günden korusun. ya ben nöbet geçirip bu dünyadan gideceğim ya da karşımdakine, gerçekten zor zamanlar yaşatacağım.

pasaportum elimde. becca uzun süreli tatile çıktı.

bree de hala ortalarda yok, dönse de şu tatilden, ulaşsam artık. canada’ya veya ingiltere’ye mi gitti acaba. new hampshire’e gidiyorum, dedi ama. döner dönmez, soluğu onda alacağım. gerçekten merak ediyorum.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.