happy 4th of july.

3,5 yıl, gece gündüz koştuktan sonra, tek adım bile atamayacak hale geldim. onun açısından bunu kabullenmek zor. dünya üzerinde bir sevgi ile sevildi. inanamıyor. bu sürenin ilk 2,5 yılı, orada okuduğunu bile bilmiyordum. çok zor zamanlar geçirdim ama her defasında, ona yeniden sarılmanın bir yolunu buldum. seviyorum dedim, başka kimsem yok dedim. o ise, asla bulamadı bana gelen yolu.

bu yıl 4th of july’ı, buraya ait birisi olarak kutluyorum. başka bir ülkem yok artık. bana dönecek bir ülke bile bırakılmadı. iyi kalpli bir insanın, şapkasını önüne koyup, ben ne yaptım demesi gerekir. çok kötü şeyler oldu. birini unutsan, diğeri kapımı çalıyor ağlatmak için. bir sarılsak hepsi yine geçer ama biz sarılamayacağız. buna inanmak çok zor her yerden blokeyken. hiçbir gelişme yok hakkımızda. bu kadar zor da değil aslında.

kendime bu ümidi neden vereyim? yetmedi mi 7 yıl?

verdiğimde ne oldu ki sanki. her defasında, kalbim bir daha bir daha kırıldı.

akşam 9’da yatma meselesi. annem değilsin ki benim? gün içinde uyursam, akşam geç yatabiliyorum. bugünlerde de hastayım. bırak istediğim zaman kalkıp yatayım. zaten uyuyorum listene sağlıklıysam. artık ders çalışmam da gerekiyor. ciddi anlamda ders çalışmam gerekiyor. cda’yi almam lazım.

insanın arkadaşları olması, güzel şeymiş. şimdi anlıyorum. bebeklerimin ve çocuklarımın aileleri var hayatımda, bir de sevdiğim çalışma arkadaşlarım. özellikle de yaz olunca, hayat daha güzel.

iki seçim sunuyorum şimdi sana.

ya git? ya da tam anlamıyla kal bana yazarak? ortası yok.

aseksüeller için çok şey yazmamış olabilirim bugüne kadar. aseksüeller, sevgilerini nasıl belli eder biliyor musunuz? sevdikleri için kendini feda ederek.

işte ben, bunu göze almıştım.

bu karşılığı hiçbir zaman ödenmeyecek bir şey. kimsenin gücü yetmez.

çok az kaldı kendi duygularıma geri dönmeme. elimde değil. yok oluyor bir şeyler, hafızam yok ediyor, rüyada yaşadığımız özel anları.

öyle bir hale geldik ki. konuşmak bile anlamsız geliyor. 7 yıldır bu işkenceyi, neden yaptığının açıklaması yok. her şeyden önce ahmakça geliyor.

doğum günümü kutlamadın.

biliyor musun? bu sene ben de seninkini kutlamayacağım.

happy 4th of july! var istersen.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.