starting at 3.31

yılın ilk 6 ayı için, çok güzel şeyler söyleyemem. bir konserve kutusunda, kapağımın açılmasını beklerken, her gün, daha da çok sıkıştırıldım kapalı kaldığım yerde. böyle hissediyordum. haziran ayı ise, yavaş yavaş açmaya başladı, sıkıştığım kutuyu. dogum günü haftamdan beri de, eski neşeme kavuştum. bunu da, evin her yerinin, düzenli olmasından anlıyorum. noel’den beri, hiçbir şeyi kutulamamıştık ve yerine kaldırmamıştık. 3. odamıza giren kendini kaybediyordu. hala da orada bulmam gereken şeyler var. öyle çok şey kayıp ki.

eşimin babası, eski bir sosyal hizmet çalışanı olduğundan, 10 yıla kadar ilkokulda çalışmış. bana bir sürü oyuncak getirdi. hepsini okula götürür müyüm? tabii ki hayır. kendim oynuyorum şu an.

tatil için, izinler çıktı. ilk önce alberta’ya sonra vermont’a gideceğim. sanırım başka yaz planımız da olmaz. belki noel’den önce, kosta rika olur, şu an bilemiyorum. kafamda, bir kış peru seferi var. oraya gerçekten çok gitmek istiyorum.

ders çalışmaya başladım. gece yatmadan önce her gün 1-2 saat okuyup, notlar alıyorum. cda, öyle basit bir şey değil. yolunuz direktörlüğe kadar uzanıyor. bir an önce alınması gereken bir lisans.

bu hafta ilginç bir şey de yaşadım. bir medya şirketi veya benzeri bir oluşum, videolarımdan birini satın almak istedi. maho beach experince, hani şu kafanızın üzerinden geçen uçak videosu. hiçbir zaman, para kazanmak için çekim yapmamıştım ama ortada birkaç yüz dolar dönüyor.

tüm haftasonu uyudum. boğazım ağrıyordu ve halsizlik vardı. sanırım kaldığım yerden devam edeceğim birazdan.

çocuk kalpli

starting at 3.31

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.