call in sick.

2 gün rapor aldım dün gece. bademciklerim şişmiş. çok fazla dondurma annecim. bugün, dinlenirim ama yarın ne olursa olsun işe giderim. saat 8 bile olmadı ama arkamdan dedikodular başlamıştır, dün çok içmiştir uyanamamıştır diye. yani böyle de bir ortam var. yalan yanlış birisi ortaya bir şey atıyor, 2-3 saat içerisinde tüm sınıflara gidiyor bu yalanlar.

bugün tüm gün oyuncaklarımla oynamaya karar verdim. bir de video oyunu açma zamanım geldi. ders çalışmaya başladım. ders çalışmaya başlayınca, oyun oynama perileri gelir.

eşimin babası, artık saklamak istemediği tüm oyuncakları bana getiriyor. kreşe, çocuklara götürürsün, diyor. ben ise yapmıyorum çünkü çok güzeller. bu son verdiği çok kıymetli bir oyuncak. bazı oyuncaklar, başkasına verilmeyecek kadar güzeldirler…

kucağında yatıyordum üzümlü kekin. kızgın gibiydi ama ben onu hissedemeyecek, duyamayacak kadar baygındım sanki. dün gece saat 9 geçilmişti. gerçek şu ki, farkında bile değildim. buhar makinamı temizlemeye çalışıyordum.

üzgündü üzümlü kek. her şey eskisi gibi olamaz mı diyordu. olur dedim, sözlerini tutup ortaya çıkarsan, daha iyisi bile olur. sonra başaramayacağını söyleyen, yüz ifadesi ile baktı gözlerime.

kaleme gidip uyumak istedim. o da geldi. uyuduk beraber.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.