zero mistake week.

uzunca uyuduğum ve uzunca planlar yaptığım bir tatil oldu. hafta içi de çok çalışamamıştım. RSV hastalığına yakalanmıştım ve çok zor geçti, yaz günü. perşembe ve cuma günü hasta hasta işe gittim. çünkü işin yürümediğine dair haberler gelmişti. işe çok kızgın gittim, gittiğimde de daha çok kızdım. çünkü kimse hiçbir şeyi doğru dürüst yapmamıştı. sabahına 9’unda en enerjik benken, onlar hala oturuyorlardı. ben işimi yaparken, diğer elemanın oturduğu yerde bir çocuk düştü ve bana seslendi, çocuğa bakar mısın diye. tam bir kopma anıydı çünkü iki sınıfında lideri benim. çocuğa sen daha yakınsın gerizekalı. tam o sırada christy geldi. orta yolu bulmaya çalıştı. sonra sam geldi. ben başka işlerle uğraşmak için dışarı çıktım. bir ara tuvalet molasına gittim onlar için. ne göreyim. 3 çocuk uyuyor. ne uyudukları zaman yazılmış, ne baş harfleri koyulmuş ne de timer on.

bu çok önemli bir kural, bana yapmamalısınız, dedim. sam beni sattı. benim asistanım, yalan söylüyorsun diye sattı.

arkadamdan christy ve ashley’i aramışlar. ashley hakkında parantez açmem gerek. beni kıskanıyor, kariyerimi kıskanıyor, paramı kıskanıyor, christy ile olan yakınlığımızı kıskanıyor. benden nefret ediyor. hep birlikte odaya geldiler ve 4 kişi üzerime geldi, kötü biriymişim ve yanlışı ben yapmışım gibi. herkes aynı work etikte ve hızda çalışamamazmış. oh ben yapayım oturanlarınkini o zaman.

bundan sonra, tek kişiye merhamet edersem ve işine yardımcı olursam, allah belamı versin.

tamam çocukları seviyorum ama onları okul dışı da görebildim. ayrıca kazanabileceğimin, nerdeyse yarısını kazanıyorum. mal mıyım ben? çocuklarla tamam ama bu insanlarla, gerek yok! doğum günlerime çağırırım gelirler.

sanırım gelecek haziran veya temmuz. bırakıyorum. ilk önce alaska’ya veya güney kutbuna sonra da ailemi görmeye giderim.

bilmiyorum şu an çok kızgınım, belki de alberta ve vermont iyi gelecek. tatil alışverişleri mutlu ediyor. yeni yeni oyuncak tişörtlerim oluyor. ayakkabılarım da.

bu 5 gün. çok sakin olacağım. ne denirse, alaycı bir tavırla cevap vereceğim.

herkese hak ettiği gibi davranacağım.

sadece iyi insanlar hak ediyor iyi davranışları.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.