sleep driving.

tek istediğim, burada yalnız kalmamaktı. bree ile tanıştığıma, öyle sevinmiştim ki. çevremdeki insanlar çoğalıyor, bana dertlerimi unutturuyordu. bree ile köprüleri attık bugün. bir süredir mesafe koymuştum. kek öyle istemişti. aslında delinin tekiyim, hala onu dinlediğim için ama soğukluk girdi gerçekten. o da bunu, direktörümle olan ilişkime yordu. bree’yi, kovdu aslında christy. mobbing uyguladı. benim ikiyüzlü olduğumu düşündü. halbuki, gitmemesi için christy’e bile yalvarmıştım.

bugün, onlara çağırdı beni ama fizik tedavim vardı. gelemem diyince, direkt silmiş beni facebook’tan. üzüldüm ama birisi bana böyle bir şey yaptığında, tüm günahlar başka birinin üzerine yıkılıyor. nefretim doğuyor o an. ilk cinayeti işleyen kabil’e yazılıyor ya, tüm dünyadaki günahlar. bu bloke olayı da ona yazılıyor.

neyse, kafam başka şeyler de şu an zaten. gitmeme 6 gün var. günler gelmeye başladıkça, geriliyorum. tatile gidiyorum ama kanada’ya alınmayabilirim. her şey pamuk ipliğine bağlı. sicilimde çıkan bir charge yani hüküm yok ama arrest görünüyor. arrestin nedeni de soruluyor. işte tam olarak o noktada, ne derim bilmiyorum. psikolojik ilaçlarım yüzünden kaza olduyu, kim bilir kaç kere duymuşlardır. ben gerçekten öyle yaptım kazayı. sleep driving’ti.

banff’ı mutlaka görmek istiyorum. önemli benim için açıkçası. eşim yarın sabah yola çıkıyor. benden önce gidip birkaç kere tırmanacak babasıyla. benle de tırmanacak tabii.

bugünlerde çok yoruluyorum. lead olduğumdan beri, işlerim hiç bitmiyor. eve geldiğimde 1-2 saat uyuyorum, sonra yemeğe kalkıyorum, sonra tekrar sabaha kadar uyku şeklinde geçiyor günlerim. daha tek ders çalışmadım. şu yorgunluğu bir düzene oturtmaya çalışıyorum. yani sanki hala ambien kullanıyormuşum gibi, gün batmadan yatağa giriyorum. covid, epileptik nöbet, kalbimin durması derken gücüm mü düştü. hep böyle mi olacak acaba?

eylül itibarı ile, 4 güne döneceğim yeniden. ya da bir diğer cuma günü yaparım. ayda 2 cuma şeklinde.

cda’i fast track almak zorundayım. kendimi biliyorum. istersen yaparım. şu an yapamıyorum çünkü kafamda, kanada’ya girebilecek miyim sorusu var. almam gereken seyahat belgesi için 6 ay önce başvurmam gerekiyormuş. öyle olunca, her şey kadere kaldı. herkes başka bir şey diyor.

benim yorumumsa, kesinlikle sınır kapısından döneceğim…

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.