caspian lake canoe.

vermont’ta son günümde, erken kalkmak istemediğim halde, kano yapmak için erkenden uyandım. zor, karanlık bir gece geçirdim. hapsedildim yine. yani neden konuşayım eğer hapsedileceksem zaten. kavga kavga kavga, ceza, ceza, ceza. ben yeniden görebilmek için katlandım bunca zaman. böyle bir durum da, artık ortadan kalktığına göre, konuşmama gerek yok artık. üzümlü krallık’tan haberler getirmeye ihtiyacım yok. 2,5 yıl neler yazıldı, nasıl sevildi, hiçbir değeri olmamış. tek taraflı sevilmek ve haber almak istiyor. 2,5 yılki gibi sevilmek istiyor ama onu bir kere daha göreceğim inancıyla, 3,5 yıl içinde, beni nerelere düşürdü, neler yaşattı önemsemiyor. hele o ocak gecesi. inanılmaz. insan sevdiğine böyle bir şeyi nasıl yapar. dünya aleme de rezil edildim. daha emin bile değildim kendimle ilgili. onun için yapacaktım ama ne olursa olsun. çoktan unutmaya başladığım ve bir daha görmeyeceğimden, her gün giderek aklımdan silinecek biri, yaşadığı güzellikleri yanına alarak, gitmeli artık. tükenmişlik sendromum için ilaçlarımın dozunu arttırdım ama böyle bile sinirlendikten sonra, boşa kürek çekmiş oluyorum. zarar görüyorum.

neyse,

hava soğuk ve kapalıydı ama yine de kano yapmadan gidemezdik. burada bir daha geleceğimizi sanmıyorum. son kavgadan sonra, eşimin babası, ne kadar payı varsa satacaktır göl evlerinde.

uyandırıcı bir aktivite oldu.

sonraki durak new york. çok az zamanım olsa da, mutlaka sevdiğim köşelerine uğrayacağım. şunu söyleyebilirim, burada yatıp kalkıp ders çalıştım. uçakta, dark dizisini izlemeyi hak ettim artık. zaman yolculuklu diziler, beni sevinçten çıldırtıyor.

goodbye vermont.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.