straycat günü.

çok fazla gezince demek ki, mikroorganizmalar buluyor seni. 2 gündür, yatağımdan çıkamıyorum. alt kata yiyecek bir şeyler almaya iniyorum. alışverişi bile online yaptım. dün doktora gidip, excuse paper almak zorunda kaldım. iyileşmeden okula gitmemem lazım zaten, minicik bebekler hasta oluyorlar. uzun zamandır bu kadar şiddetli soğuk algınlığı geçirmemiştim. 2 gündür, ciddi ciddi uyuyorum. reçetem dışında, sadece tylenol var.

güzel bir tatil oldu yine de. iki şeyi var çocuk kalpli’nin zaten, noeli ve yazı. bu ikisinde hep mutlu oluyor. baharlar ise tam bir baş belası. sonbahar yine noele hazırlık ama ocak-mayıs arasındaki 5 ay, gerçekten çok zor geçiyor. araya mutlaka bir gezi sıkıştırılmalı bu dönemde. peru diye düşünüyorum. o renkli dağlarda gezmek, o müthiş machiu picchu manzarasına koşarak tırmanmam lazım. şu an aklımda bu var.

pasaportumu alıncada avrupa şehirleri üzerinden, aktarmalı olarak türkiye’ye giderim herhalde. ilk gitmek istediğim yer ise romanya. artık hep gezmek istiyorum. insanlara, tüm sorunlarını unutturuyor gezmek. onu bulunduğu dünyadan alıp, bambaşka bir yere koyuyor. uyumak gibi. başka bir aleme geçiriyorsun. amerikan olmamın en iyi yanı bu olacak. vizesiz seyahat. hayatım boyunca öyle çok vize aldım ki, çok az kimse acısını benim gibi bilebilir. 3 tane kırmızı pasaport, 4 tane gri pasaport kullandım. uçak hostesi de değildim.

birazdan yine uyuyacağım ama yarını, video oyunu günü ilan ediyorum. tüm gün, oyun oynayacağım. yarın straycat günü. tatilde gerçekten çok ders çalıştım. bunu fazlaca hakettiğimi düşünüyorum. hala çalışacağım çünkü öyle bir yere gelmem lazım ki, gelecek yazı federal izin vermek zorunda kalsınlar. rehire da yapabilirler ama benim gerçekten bir süre dinlenmeye ihtiyacım olacak. ailemle de vakit geçirmem gerek.

çocuk kalpli

2 Comments Kendi yorumunu ekle

  1. raycheersvoice dedi ki:

    Thank you for the follow back 🙂

    Beğen

    1. You’re very welcome. 😊

      Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.