miyaw.

uzun zamandır bu kadar hastalanmamıştım. bunca yorgunluktan sonra olması ise kaçınılmazdı. bugün itibarı ile sağ gözümde de iltihap başladı. yine urgent care’e krem yazdırmaya gittim. yani gezdik eğlendik ama faturası ağır oldu. sürekli uyuyorum. gözüm de ağrıyor. bazen alakasız saatlerde kalkıyorum ama sonra yine yatıyorum. tam yatmalık da bir ortam var, dünden beri aralıksız yağmur yağıyor. her şey pazartesi iyi olup, işe gidebilmem için.

arada inip, miyawlarla oynuyorum. henüz kamerayı takmayı ve twitch olayına girmeyi beceremedim. marshall gelince halleder. zaten bir gözüm kapalı şu an.

miyaw.

bu 15 günlük sürecin bana en büyük katkısı, ders çalışmayı yeniden öğrenmem oldu, ne zaman 2 saat boşum olsa, hemen ders çalıştım. dün gece bile kalktığımda, ders çalıştım. bir an önce lisansımı almak istiyorum. bir de vatandaşlık sınavı girdi işin içine. çalışmadan geçebilecek tek günüm yok.

13 ağustos, özel bir tarih, bir umudun başlangıcı, bugünse artık o umudun tamamen bitişi. gerçekten gittiğinizde, öyle bağırarak, kavga ederek gitmiyormuşsunuz. sessizce terkediyormuşsunuz. artık tüm kelimelerin, anlamsız geldiği, tüm anlaşamadıklarınızın çözümüne, sonsuza denk inanmadığınız bir yerdesiniz.

o yerdeyim kendi adıma.

tek hayalim yeniden yanında olmaktı.

başaramadım ve kabul edip, vazgeçmek istiyorum artık.

iyi şanslar.

çocuk kalpli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.